Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » EESZT-n belül hol találhatóak...

EESZT-n belül hol találhatóak meg a röntgenfelvételeim?

Figyelt kérdés
Nem egy röntgenorvos említette meg, hogy nem kell CD-t/DVD-t behozni nekik, hanem elérhető az EESZT-n belül is a röntgenkép online, viszont én csak egy belső szerverre mutató hivatkozást találtam eddig. Valami mellett elmentem? Hol találhatóak meg az ilyenféle felvételek?

2021. aug. 7. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A felvételeket te nem találod meg sehol, csak az arról kiállított leletet.

Ahogy írtad, egy belső szervert hivatkoznak be. Ha ugyanabban az intézményben dolgozik az orvos, ahol a felvétel készült, akkor meg tudja nézni a felvételt.

2021. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy egyes írja.

Maga a felvétel nem kerül fel, de egy zárt rendszeren belül látja a kezelőorvos is.

2021. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az EESZT-be közvetlenül nem töltik fel a röntgenfelvételeket. És nem is tölthetik fel. A Röntgen felvételről csak a szakorvos által készült írásos dokumentum kerül feltöltésre.
2022. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!