Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véreset köptem. Tüdőrák igaz?...

Véreset köptem. Tüdőrák igaz? Vége a dalnak?

Figyelt kérdés
Két hete nyom a tüdőm, és mostmár pár napja nagyon köhögök és lázas is vagyok folyamatosan. Dohányozni már nem dohányzom, de 2 hónapja e-cigire váltottam, és abból sokat szívok. Igazából nem tudom milyen bajom van. Mert a fejem is fáj, a szemem is, aludni is alig tudok és homályosan is kezdek látni. Keveset eszek, de híztam legalább 2 kilót, fel vagyok dagadva mint egy lufi, főleg a fejem és a szemeim. Az is lehet minden összefügg. Ugye rák? Hétfőn kimegyek az orvoshoz, most nincs hová menjek. Vége a dalnak? Már biztos meghalok?

2021. aug. 7. 19:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Örülj neki. Én mit meg adnék, hogy meghaljak...
2021. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok szomorú. Ha vége, hát vége. Úgyis elegem van és unalmas az élet.
2021. aug. 7. 19:52
 3/21 anonim válasza:
100%
Nem vagyok orvos de szerintem csak sok víz van a tüdődbe. Tényleg ne vedd készpénznek amit mondok, csak egy tipp
2021. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne pánikolj már, más is okozhatja.
2021. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megfáztál, de 99% hogy az ínyed vérzett, sokszor észre se venni, csak köp egy véreset az Ember
2021. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
De a tüdőrák nem ilyen. mért nem covidra gondolsz, ha már ijesztőt keresel.
2021. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
A tudorak egy lehetőség a sok közül... Vereskopet? A vér köhögés útján származhat a légcső csomó pontjáról, a gége/garat környékéről egyaránt.. Az sem biztos, hogy a tudodbol jött fel. Nyom a tüdőd? Igen, akik sokat dohányoznak, dohányoztak azoknál gyakori ez a jelenség.. De én inkább egy hegre gondolok. A hízás pont nem egy tünet, a tudorakosoknak pont, hogy csökkenti szokott a tömegük. Én ezeket nem tartom tipikus tüneteknek.. Egyelőre ne aggódj feleslegesen rajta.
2021. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem HIV miatt van, nem tüdőrák. Vagy agydaganat is lehet.
2021. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 Ezek tényleg sokkal jobban hangzanak, bíztató!
2021. aug. 7. 20:30
 10/21 anonim ***** válasza:
Megfáztál, rá pánikolsz, és vérzett az ínyed, fogadni is mernék rá. Nyállal kevert vér volt igaz? Ha tüdőből köhögöd fel az egy tiszta vérpacni, és nem a köpéseddel fog jönni.
2021. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!