Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ínygyulladás csinálhat hajhull...

Ínygyulladás csinálhat hajhullást?

Figyelt kérdés

Észre vettem,hogy az egyik fog felett egy apró részben pirosos az íny,nem fáj meg nem érzékeny de elég piros. Lehet az a fog szuvas és attól

Egy ínybetegség önmagában okozhat hajhullást? Mert hogy a lyukas fog gócot csinál azt tudom

Most fogorvoshoz nem nagyon tudok menni hogy megnézze,mert nem fogok kiadni 15 ezret egy tesztér. És még egy magánt is felhívtam és ő is kér..


2021. aug. 9. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ínygyulladástól vagy bármilyen gyulladástól a szájban simán lehet hajhullás. A legtöbb magán fogorvos nem kér tesztet szerintem, de ha nem akarsz menni, akkor ajánlom a Gingisol plus ínyecsetelőt az ínygyulladásra, gyógyszertárban tudsz venni. De én a helyedben mindenképpen megnézetném fogászatin, hogy van-e valami probléma.
2021. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És ez mitől függ azt meg lehet mondani? Mert régen volt hátul egy lyukas fogam évekig,ami utána kiderült vérvételből hogy egy kis gyulladást is csinált a szervezetben,mégse hullott a hajam. Mindenhol ilyen rémisztő figyelmeztetéseket olvasni erről,viszont azt írják,hogy okozHAT


Van itthon olyan ecsetelő,először megpróbálom azt,aztán más orvost is felhívok,de az már messze van innen -.-

2021. aug. 9. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!