Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami gyulladás lehet ilyenko...

Valami gyulladás lehet ilyenkor? Vizesedés hideg víz fogyasztására elmúlik.

Figyelt kérdés

Alapjában véve vizesedek ha nem mozgok eleget. De nagyon. Láb, has, derék, kar...lényegében mindenhol.

Idáig azt hittem szívről van a vizesedés, mivel hogy a mozgás elhajtja a vizet.

Most, hogy a hőségben elkezdtem hűtő-hideg vizet inni, azt vettem észre, teljesen elmúlt a vizesedés.

Mi okozhatja a vizesedést ha a hűtött víz fogyasztása elmulasztja?



2021. aug. 9. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg nem kifejezetten a hideg vízzel, hanem az elegendő folyadékfogyasztással függ össze. Legalábbis nálam a túl kevés ivás okoz ilyet, bár nem ennyire látványos.
2021. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem az lehet. Szoktam elegendő vizet inni, és pont olyankor vizesedek nagyon. Épp ezért már sokszor nem is mertem túl sokat inni.

Amit lefelejtettem, hogy a hideg víz ivásakor a bélműködésem is jobb, felgyorsul az anyagcserém.

Emiatt is gondoltam valami gyulladásra, amit a hideg enyhíthet, így javul minden.

Csak nem tudom ilyen lehetséges-e.

2021. aug. 9. 19:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!