Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet segíteni azon ha valaki...

Lehet segíteni azon ha valaki orrhangon beszél?

Figyelt kérdés

Sokszor nem értik mit mondok, mindig visszakérdeznek. Elég halk is a hangom alapból, de a fő probléma hogy túlságosan orrhangon beszélek. Mintha egy dobozba mondanám bele amit közölni szeretnék. Lehet ezen a helyzeten segíteni valahogy?

Egyébként az orrmandulámat kiszedték még gyerekkoromban. Lehet esetleg közé hozzá? F34


2021. aug. 9. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Orrsövényműtét. Ugyan ez a problémám. Sajnos anyagilag nem tehettem meg, hogy plasztikáztassam, így maradt az állami ellátás. Az már kétszer volt. Volt javulás, de nem vagyok elégedett. Így gyűjteni kezdtem orrplasztikára kb 1 millió Ft lesz. Idén nem is voltam nyaralni, meg úgy sehol sem.
2021. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Ez attól függ, hogy mi az oka. Lehet orrsövény ferdülés, ahogy az 1-es írja, de lehet polip, krónikus arcüreggyulladás, allergia, és még sok más dolog. A kezelés az októl függ. El kell menni a gégészhez.
2021. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!