Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen fáradt...

Miért vagyok ilyen fáradt ilyen fiatalon? Miért nem vagyok energikus mint a többiek? Valami baj van velem? 19F

Figyelt kérdés

Azt hiszem mindig is ilyen voltam és nem értem miért..

Sok kortársamat, sőt jóval idősebbeket is látom milyen energikusak, hogy egy nap alatt mennyi mindent csinálnak, dolgoznak, edzenek stb és még bulira is van kapacitásuk, én meg örülök ha 8 óra munka után ágyba dőlhetek mert agyhalott leszek szinte.

Alvásproblémáim nincsenek, nagyon jó alvó vagyok, de ha normálisan alszok akkor is olyan vagyok mint egy füves aki azt se tudja merre van, nagyon utálom ezért már az életem..


2021. aug. 9. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozol? Próbáld meg az edzést fokozatosan. Majd belejössz és az javít az erőnléteden. Labort csináltak nálad?
2021. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
24 éves lány vagyok, én is mindig ilyen voltam. Esetleg hormonális problémáid nincsenek? Állítólag Az is okozhatja, nekem van is. Vannak jobb és rosszabb napjaim is, de legtöbbször munka után nekem sincs kedvem szinte semmihez 🤷‍♀️
2021. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!