Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy borotválom a...

Normális, hogy borotválom a belső combomat férfiként (20 F)?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintetek normális, hogy borotválom a belső combomat férfiként?

Igazából megvan az oka, mert nekem dús hosszú a szőröm ott és rövid nadrágba mindig dörzsöli és állandóan vakarózok ott, ha nem borotválom le. Több barátom is kinevetett és azt mondták, hogy nőies vagyok, igazuk van? Nagyon megbántottak engem és romokba van a lelkivilágom.



2021. aug. 10. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, nőies
Nem, ez természetes, ha megvan az oka
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, ha "nőiesen" nézel ki? Szerintem tegyél úgy, ahogy kényelmes neked. Nagyon utálom azokat, akik egy másodpercig sem akarnak "gyengébbnek" tűnni és ha máson látnak valamit, akkor azonnal kinevetik, mert azt hiszik, hogy ettől lesznek faszagyerekek. Mond meg a barátaidnak, hogy nem érdekel erről a véleményük.
2021. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a barátaidnak ehhez? Milyen barátok ezek? De ha elkezded valahol leborotválni, az meglátszik szerintem. Nekem is alapból szőrös a lábaim, le is szedem kb 18 éves korom óta mert zavart, de senkit nem érdekelt.
2021. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%

Szia Bence!

Állj már fel a gép elől és gurulj le a lépcsőn segíteni kéne mosogatni. Még egy ilyen neveletlen számítógép függő gyereket mint te.

Szeptembertől el leszel tiltva a gép elől ezt én garantálom neked. Most is itt állok az ajtód előtt és hallom hogy ide-oda mozgatod a gépházadat, beteges...

2021. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld egy kicsit kívülről nézni a helyzetet, és rá fogsz jönni, mennyire röhejes, hogy az önértékelésed/lelkivilágod azon borul, van-e a belső combodon szőr. Most komolyan...
2021. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az egész lábamat leborotváltam. Az, hogy ki em mi a normális, döntee el maga. F
2021. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én hajnyiroval vagom mindenfele merete , nem tud rola a legtobb ember. Van szor a labamon de nem vagyok tarzan, ha borotvalnam engem is megszolnanak, vagy ha nem is szolnanak meg de biztos lenne aki furanak latná. ES IGEN ERDEKEL MASOK VELEMENYE mint ahogy azokat is erdekli masok velemenye akik azt irjak hogy oket marpedig nem
2021. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező attól még hogy férfi vagy még borotválhatod a tested. Senkinek semmi köze.

Ennyi erővel az is mondhatnák hogy csak azok férfiasak akiknek hatalmas szakálluk van. 🧔

2021. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Pont azért dörzsöli, mert borotválod.

A hosszabb szőr pont hogy csökkenti a surlódást.

2021. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!