Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ebből nagyobb baj? vagy...

Lehet ebből nagyobb baj? vagy időben elkezdtem kezelni?

Figyelt kérdés

sziasztok! egyik reggel arra keltem, hogy pókcsípés jelent meg a kezemen, a legjobb barátnőmnek is, ugyanott aludtunk. két kis folt jelent meg, utánaolvastam, be tudtam azonosítani, hogy pókcsípés (azt nem hogy pontosan milyen). egy ideig jegelni próbáltam, mert nem volt különösebb tünete, neten meg azt írta, ez segít. tegnap este a csípés mellé egy nagyon pici, kb pattanásméretű hólyag jelent meg, de már későre múlt mire észrevettem. ma reggel. a másik kezemen a tenyeremen valamiféle kiütés jelent meg, azonnal patikába mentem, adott rá krémet, ma használtam is

vajon időben elkezdtem kezelni? vagy túl késő? esetleg valami erősebb kezelés kéne? neten mindenfélét ír.



2021. aug. 12. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:
lehet allergia?
2021. aug. 12. 18:25
 2/3 anonim ***** válasza:
kérdező, élsz még?
2021. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ahaa:)) voltam vele orvosnál, azt mondta nincs nagy gáz
2021. aug. 27. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!