Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Máj tájékán szúró fájdalom?

Máj tájékán szúró fájdalom?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és ma reggel óta szúr az oldalam akár egy kisebb (gondolok itt sétára) mozgástól is. Kb. 2 kilométer séta után megálltam és hirtelen elkezdtem szédülni egy pár másodpercre, ami azért érdekes, mert még életemben nem szédültem semmitől. Esetleg valakinek valami ötlete hogy mitől lehet ez?

Nem fáj annyira hogy bármiben is gátoljon, ezért érdekelne hogy ezzel érdemes-e elmenni orvoshoz?



2021. aug. 12. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan hol szúr?
2021. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az epémnél inkább. Mikor túlterheled magad gutásnál és elkezd szúrni az oldalad. Ugyan ez az érzés, csak egy minimális terhelésre is.
2021. aug. 12. 19:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Futásnál*
2021. aug. 12. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Az epédnél?

Tudod hogy az hol van?

Nem, nem. Rosszul kérdeztem.

Tudod, hogy az mi?

Mármint az epe.

2021. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a pontos funkciója, de a máj alatt helyezkedik el. Ha jól tudom valamiben a máj segítségére van. Lehet hogy ezzel nagy hülyeséget mondtam, rég tanultuk és akkor is átaludtam az órát.
2021. aug. 12. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Internet azért van. Futásnál inkább az szokott lenni, hogy a rekeszizom elfárad vagy izomlázhoz hasonlóan viselkedik és amiatt érzed. Az epe probléma nem csak futásnál jelentkezne, illetve nem is jellemző erre.
2021. aug. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!