Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Furcsa nyomó, kicsit szúró...

Furcsa nyomó, kicsit szúró fájdalmat érzek a péniszemben a makk tájékán belül, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Furcsa nyomó, kicsit szúró fájdalmat érzek a péniszemben a makk tájékán belül. Nem tudom igazándiból meghatározni.

Kicsit mintha zsibbadó érzés lenne...

Van amikor semmit nem érzek.

Talán kicsit olyan mikor nagyon sok vizelete van az embernek és pisilni kellene. De nem kell...ha akarok tudok pisilni.

Már szét túrtam a netet, de nem találok semmit.

Igazándiból nincsenek vizelési panaszaim, nincs folyásom vagy ilyesmi se.


Olyan érzés, mintha valami még a húgycsőben maradt volna..mondjuk egy kis vizelet... de nem

Sebesnek se mondanám a húgycsövemet, mert nem érzek fájdalmat vizeléskor.

Egyedül azt tapasztaltam még hogy reggelente talán rosszabb, de akkor se mindig.

Valamint ha maszturbálok akkor volt hogy utána 2 napig semmi, de volt olyan is hogy utána 2 napig a falra másztam

Ha merev akkor sem érzem, csak lelohadt állapotban.

A munkám miatt nem igen van lehetőségem orvoshoz menni..

Főleg nem ilyen határozatlan tünettel.

Esetleg lehet apró vérrög is? Mert eleinte a szúró érzés csak a bal oldalon jelentkezett...és bár tompult (még meghatározhatatlanabb lett) ott jobban érzem.

F28



2013. febr. 14. 22:51
 1/2 anonim válasza:
nekem is ezek a tüneteim! én már voltam vele urológusnál, akkor még viszonylag elviselhető volt, viszont mostmár nagyon fáj, ugy érzem szétdurran a péniszem! azt mondta az urológus hogy keringési zavar lehet, vagy trombózis vagy érszűkületre is utalhatnak a panaszok! én most várok a kivizsgálásra! szerintem menj el minél hamarabb urológushoz! mégiscsak egyik legfontosabb szerve a férfiaknak!
2013. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Többen kérdezték mi lett vele, meggyógyultam.

Nos vesekő, valsószínűleg kicsit felhorzsolta mikor kijött, vagy mikor a kis homokszem méretű beágyazódott és nem tudott kijönni.

Esetleg egy idegszálat nyomott. Nem tudom, mert a jó magyar (leszarom a sajátmunkám szintű)orvos addig vizsgálgatott, hogy végül nem talált semmit. Sőt az jött ki, hogy a kő a húgyvezetéken kívül van, mert hogy a festéses röntgen ezt mutatta ki. Tovább nem küldött máshova.

Hozzá kell tenni, amire nem figyeltem fel akkor még hogy a vizelet eléggé sötét színű lett. Nem halvány sárga hanem barnás árnylatú. Tehát pangotta a vizelet meg kevés vizet ittam akkoriban.


Lényeg hogy ROWATINEX lágy kapszula

ezt szedjetek.

ettől kicsit sikamlósabb lesz a húgycső belső felülete, és könnyebben kijön a homokszem.

És több folyadék bevitel.

2015. jún. 6. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!