Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hormonzavar lenne?

Hormonzavar lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves vagyok, lassan-lassan 19. Úgy érzem, mintha a testem fejlődése megállt volna 14 évesen. Minimálisan nőttem, de nem túl sokat.14 éves koromig megnőtt 48asra a lábam. Mindig én álltam a tornasor elején, de javarészt mindenki lehagyott.

Mindig rettentően fáradt vagyok, csináljak bármit is. Volt egy időszak amikor kiritkult a hajam, nagyjából 2 éve kezdődött, most koffeines samponnal úgy ahogy rendben tudom tartani.

Fanszőröm 11 évesen már volt majd lassan lassan lábszőröm is lett, de még mindig rettentő kevés. A kezemen szinte semmi szőr nincs, legfeljebb pihe. Az arcomon egy egy kósza szál van, illetve ici-pici bajusz. A péniszem nagyjából 16cm, de elég vékony.

Mindig is rettentően könnyen híztam, most is van felesleg.

Azt azért fontosnak tartom megemlíteni, hogy ennek ellenére mindig én voltam osztályon belül a legerősebb, szkanderben pl esélye nincs a korombeliek nagyrészének,de mostanság kezdem úgyérezni, kicsit elgyengültem.


A szőrzetem ténylegesen mint egy 5.es gyerek szintje, hónaljamon semmi sincsen, a hasamon pici.


Ti mit gondoltok,érdemes lenne felkeresnem egy orvost ezügyben?

Köszönöm a segítő válaszokat.



2021. aug. 14. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet épp hormonzavar. Keress fel egy endokrinológust. Ott foglalkoznak ilyen esetekkel.
2021. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély.
2021. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hétfőn intézkedem.
2021. aug. 14. 12:15
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Az alvásod rendben van? Nem ébredsz fel rendszeresen 2 óra tájban vizelni?
2021. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!