Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Esztétikai probléma. Férfi...

Esztétikai probléma. Férfi serdülőkori gynecomastia (szerű). Mellbimbók szélessége csökkenthető?

Figyelt kérdés

Fontos hogy egész életemben husi voltam ami későbbre szépen fokozatosan (kb pont serdülőkorom/pubertásom elején) súlyos elhízás, kórós kövérség lett. Nem emlékszem pontosan mióta van ez a problémám mert kevés kép van rólam póló nélkül. De az szinte biztos hogy 10-11 évesen még nem volt ilyen.

Lassan 18 leszek azóta fogytam/fogyókúrán vagyok több kevesebb sikerrel. Az egészségem már nincs veszélyben kis párnák még vannak amik nyárra már eltűnnek, de egy régi problémám nem hajlandó eltűnni. A parizer/párizsi/pepperoni csöcsök (ezek a light osabb becenevek) és azért eléggé zavaró mert kicsit nőiesít szerintem akármennyire kondizok/lennék izmosabb. Teljesen laposaok szóval nem dudorodnak meg semmi viszont az átmérőjük borzalmasan nagy és engem elégge zavar + kezdek kifogyni a kifogásokból hogy nyáron miért nem megyek ide meg oda strandolni (amúgy se szeretem de ezis rátesz még egy lapáttal, hogy ne menjek).

Fürdés után a hidegtől kb a normál méret 60%-ra mennek "élénkebb" színűk van és tök jó lenne ha mindig úgy néznének ki. Az élénkebb szín alatt azt értem, hogy alap esetben a szélek elhalványodnak, egy átmenet szerű hatást keltve a bimbók és a bőröm között és nem sok embernél láttam ilyet. Olvastam a tinikorban történő gynecomastia nevű jelenségről, és google képek alapján hasonlítanak az én mellbimbóim egy gynecomastiában szenvedőére. Viszont ha jól értelmeztem az hormonzavar miatt van amit meg is értenék mert az elhízottakon állítolag azis gyakoribb DE lassan 18 leszek, majdnem teljes szakállal testszőrrel és a hangom is elég mély szóval szerintem hormonzavarról már nem nagyon beszélhetünk.

Nemtudom számít-e ez de a bimbóim körül is nő szőr.

Ez elmúlhat nyárig fogyással/magától vagy keressek fel vele orvost, legrosszabb esetben műteni lehet ilyet? Tényleg nagyon zavar és valamit kéne már vele kezdenem ha az alakom kezd alakulni.

Az értelmes válaszokat köszönöm, jégkockákkal pedig már próbalkoztam max 10 percig látszik a hatásuk nyáron azzal meg nem megyek sokra.



2019. febr. 16. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A helyedbe 100%-os fehérjével ledolgoznám egy konditeremben, vagy akár otthon, sok fekve nyomás, mellmunka, én így csinálnám.

Az alakod sokkal jobb lenne, strandon is "feszíthetnél"!

2019. febr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

utolsó ilyen idióta tudással inkább maradjál csendben, mert aki kicsit is ért a dolgokhoz körberöhög, tipikus hobbikondis hülyegyerek... Egyáltalán nem kell edzeni ha fogyni akarsz, nincs helyi zsírégetés, a fehérjét meg el kell felejteni mert felesleges.


A válaszra válaszolva: Ha lefogysz, akkor a melledből is fogyni fogsz valameddig, és akkor összébb megy a bimbó. De én hiába fogytam le, a mellemen akkor is maradt zsír, innen tudtam hogy ez bizony gyno. Meg hegyes is volt, a kövér ember zsíros melle meg nem hegyes hanem lógós inkább és gyorsan lemegy onnan a zsír, mindig hason marad az utolsó felesleg.


Nekem is úgy volt, hogy ha összement a bimbó, akkor tök jó volt minden, a zsír még azt a látszatot is keltette hogy nagyobb a mellizmom, de amikor meleg volt és kitágult a bimbóm akkor jött elő igazán a hegyesség és formátlanság.


Menj el orvoshoz, hogy biztos gynoról van-e szó, nálam vonakodva csinálta meg a műtétet, mert hogy ez nagyon kicsi gyno, és valóban az is volt, sok ilyet láttam a strandon, de engem akkor is zavart.

2019. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!