Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet parókát venni?

Hol lehet parókát venni?

Figyelt kérdés
55 éves nő vagyok. /A változókoron már régen túlestem./ Úgy 10 napja csomókban hullik a hajam. Dús hajam volt, most alig tudom betakarni a kopasz foltokat. Elmentem orvoshoz, kivizsgálás alatt állok. Addig beszereztem Varga hajszeszt és szedek vitaminokat. Egy közepes nagyságú városban élek, itt gyógyászati helyeken nincs, nem tartanak. A kínai üzletben van, kissé gagyi. Szeretnék beszerezni egy parókát, ez már így nagyon kellemetlen.

2021. aug. 15. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Kaptál oltást? Ha nem találnak semmit, attól is lehet sajnos. Esetleg neten nézz körül és rendelj, vagy van paróka üzlet is, illetve néhány fodrászat is árul.
2021. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rá fogok ezekre keresni. Oltást nem kaptam. Átestem a betegségen májusban. Elég durván kijött rajtam, bár lélegeztetőre nem kerültem, magas láz, hányás, köhögés volt. Én is hallottam róla, hogy akár a betegség utóhatása is lehet.
2021. aug. 15. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Ha el tudsz jönni Budapestre, Kék Golyó utcában van egy jó paróka üzlet. Közel a Déli pályaudvarhoz. Nem tudom pontosan hányas szám alatt, de a Déli pályaudvarhoz közelebb eső oldalon, valahol középen. Nem túl hosszú utca, biztos megtalálod. Nekem egyébként a Pajzsmirigy slimm nevű kapszulától megszűnt a hajhullásom, igaz, nem volt ilyen súlyos. Fogyni akartam, azért vettem meg a tablettát. Egy grammot sem fogytam, de az első doboz után megszűnt a hajhullásom. Ez egyébként nem gyógyszer, szélént és nyomelemeket tartalmaz, drogériában kapható.
2021. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!