Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, vagy alakult ki...

Miért van az, vagy alakult ki az, hogy a kakkantás az nagyon sok nőnek tabu téma?

Figyelt kérdés

Van ez a tipikus elcsépelt mondás hogy a jó nők nem sz*rnak, nem finganak. Nyilván ez csak egyfajta szállóige, de miért alakult ki?


Mindenki tudja, hogy nem igaz, akkor mégis miért tabu ez a téma sok nőnek? Pl. nem mernek a barátjuknál kakilni. Vagy láttam az oldalon itt par hete egy olyan kérdést hogy nyaraláson a lanyok elküldték a fiúkat a szállásról kamu indokkal hogy kakkanthassanak.


Szerintem ez tök nem korrekt, csak azért stuffolni a nőket hogyha jól néz ki, illatos, formás a popója, akkor ő nem kakilhat, pláne orrfacsaróan büdöset?


Persze akadnak ellenpéldák de azért ez a jelenség igencsak jelen van.


A kérdésem csak azért aktuális, mert van most egy barátnőm aki szintén gátlásos. ha nálam van nem mer kakilni.


Mondjuk a másik véglet, hogy olyan cicababát még nem hallottam, aki lefingotta a csempet a falról, férfit azért mar sajnos igen. :)



2021. aug. 20. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Íjj, van időd ezen agyalni :D.
2021. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Amit te is írsz. Egy szép, illatos nő, illetve egy dormás popó nem összeegyeztetthető a szagos-fingos rottyantással. 😅
2021. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!