Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon hány ember...

Magyarországon hány ember nincs beoltva Covid ellen, aki amúgy felvehetné az oltást?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 10:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
9. Dehogy, ez csak egy troll, aki szöveget nem tud értelmezni csak köteledik itt időről időre. Orbitálisat hazudott, aki átesett, az jó eséllyel védett. 4 hónappal a betegség után mért értékem az 510.125 AU/ml, csak ennyire nem ad védettséget.
2021. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
Főiskola végzettségem van és 80%-ban magándokikhoz járok. Szerinted? Te troll vagy komolyan vagy ennyire nem tudsz szöveget értelmezni?
2021. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is troll..

De erre gondolhatott:


[link]

2021. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem adja be.


Mindenesetre fogalmam sincs, hogy lehet vírustagadásról fantáziálgatni, mikor egy komment sem született arról, hogy itt bárki is vírust tagadna... A többi projektálás meg szót sem érdemel.

2021. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14%
11-es őszintén mi baja van a fejednek?
2021. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
6 osnak ajánlom keresse meg az ATV adásán Rusvai riportját. A riporter kérdésére be e adatja a harmadik oltást azt felelte. Nem mert szeretne természetes úton átesni, hogy legyen nyálkahártya védelme, mert csak ez ad tartós védelmet. Szó szerint
2021. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
Ő csak egy troll (6-os), most nézem az eredeti 11. kommentet is törölték tőle. Komolyan érdekelne, honnan szedte, hogy a betegségen átesés nem ad védelmet. Korábban arról is volt szó, hogy aki átesett, annak elég egy oltás. Azóta ez a hír valamiért eltűnt.
2021. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Frissítés: lassan hat hónapja már, hogy átestem a fertőzésen, mérettem megint szintet. Semmit nem csökkent, picit még nőtt is, szóval igényelhetek védettségit hamarosan, ha a jelenlegi lejár. Továbbra is azt tanácsolják a szakemberek, hogy ezzel a magas szinttel várhatok, védett vagyok.
2021. szept. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
Így van!Nehogy oltasd magad!Örülj neki hogy jó sok ellenanyagod van
2021. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit meglep amúgy ez a magas szint lassan 6 hónap elteltével, mert enyhe-mérsékelt covidom volt, kórházban sem voltam, otthon gyógyultam egy bő másfél, max. 2 hétig, de nagyon örülök neki nyilván. Aki csak teheti mindenki méresse meg, ez megmutatja, ténylegesen ki védett és ki nem!
2021. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!