Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok. 2 évig...

16 éves fiú vagyok. 2 évig dohányoztam. Ez a 7. nap, hogy nem gyújtottam rá. Sokszor jön az inger, hogy rágyújtsak, ilyenkor elmegyek futni, vagy valami fizikai aktivitást végezni, és beválik. Nektek, akik leszoktak a cigiről, hogy telt ez az egész?

Figyelt kérdés
Ez a 7 nap alatt, sajnos úgy érzem, hogy valami nagyon hiányzik az életemből, rágom is a körmöm most, hogy nem cigizek, de szerintem sikerülni fog. Mesélnétek / adnátok pici motivációt? Milyen volt nektek, mire számítsak?
2021. aug. 21. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak nikotin tapaszok is,azok enyhítethetik a kényszerérzést.


Hajrá,sok sikert!:)

2021. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt? Én 12 évig dohányoztam, most 2 éve nem dohányzom de még mindig kívánom, folyamatos küzdelem hogy ne gyújtsak rá. Úgyhogy még mindig rossz, bár mostmár csak pár naponta jön fel ez az érzés, nem óránként.. :) minél több ideig dohányzol, annál nehezebb, úgyhogy kitartást kívánok! nagyon ügyesen csinálod! Ne ess vissza!
2021. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!