Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy beolttattad...

Megbántad, hogy beolttattad magad?

Figyelt kérdés
Nem vitaindítónak szánt kérdés, csupán kíváncsi vagyok az egymástól független személyes tapasztalatokra, véleményekre.

2021. aug. 22. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, lent kifejtem.
Nem, lent kifejtem.
Nem tudom, bizonytalan vagyok, lent kifejtem.
41 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
48%
Ő már megbánta, hogy beoltatta magát [link]
2021. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
51%

Roy Butler 23 éves ír futballsztár augusztus 13-án pénteken kapta meg a J&J oltást, hogy szeptemberben Dubaiba repülhessen. Hétvégén már fejfájásra panaszkodott, szédült és hányt. Hétfőn a diagnosztizált agyvérzés miatt mesterséges kómába helyezték, 17-én kedden meghalt. [link]

Oltás után összeesett (Ausztrália) [link]

Oltás után az autóban kapott rohamot egy anya (videó) [link]

14 éves. szívizom gyulladással haldoklik az otás miatt [link]

2021. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
55%
Még élek, második dözisnál sem volt semmi mellékhatás nálam. Ezen kívül bulizáshoz kellett a védettségi, ami így megvolt. Lényegében ennyi, nem bánom, hogy beoltattam magam.
2021. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
71%
1-2 nap nyűglődés (fejfájás, gyengeség, ilyesmi), és ennyi. Semmi kihatása nem volt az életemre, kivéve, hogy egyszer tudtam védettségi igazolvánnyal kajálni étteremben. Úgyhogy mit bántam volna meg?
2021. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
66%
Nem bántam meg. Semmilyen hatása nem volt, míg rokonomat a covid tönkretette.
2021. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
41%
Nem bántam meg, sőt, nagyon örültem és örülök neki. Ha halálos lenne, a lakosság fele már nem élne, de a Föld jó része sem. Ha komoly szövődménye lenne, 500 fős munkahelyemen csak kijött volna valakin, de sehol, semmilyen ismerősömnek sem lett.
2021. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
43%

6: azt vágod, hogy összesen kb. 213 millió fertőzött van (abból 4 millió halott) a Földön?


A Földön viszont 7 billió ember él, azaz milliárdokkal vagyunk messze vagyunk attól, hogy a lakosság fele már nem élne.

2021. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
27%
*akarom mondani, 7 billió emberből 4 millió halott gyakorlatilag elenyésző.
2021. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
24%
7-8 Azt felejted el számításba venni, hogy ez a szám aktív védekezéssel együtt jött össze. Ha semmit se tett volna az emberiség, a halottak száma sokkal nagyobb lenne.
2021. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
66%
9: mondjuk a kétszeresével lenne több halott, de az még akkor is rohadt "kevés" a 7 billióhoz képest.
2021. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!