Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy beolttattad...

Megbántad, hogy beolttattad magad?

Figyelt kérdés
Nem vitaindítónak szánt kérdés, csupán kíváncsi vagyok az egymástól független személyes tapasztalatokra, véleményekre.

2021. aug. 22. 22:44
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
61%
#7! Szerintem inkább ne számolgass, amíg nem tudod, mi a különbség a milliárd és a billió között. Nagyon nem ugyanaz.
2021. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
60%
10 Baromira nem a duplája lenne a halottak száma, mivel a vírus terjedése sem lineáris, hanem exponenciális. Felfutó ágban 3 naponként duplázódik a fertőzöttek száma.
2021. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
11: és mi a különbség milliárd és billió között? :D
2021. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
12: oké, de matematikailag akkor sem tudna a Föld lakosságának a fele meghalni, hiszen a legtöbb ember meg sem érzi a tüneteket.
2021. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
#13! 1billió=1000milliárd. Vagyis 3 nulla. Szívesen 😉
2021. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

14 Én nem is beszéltem 3,5 milliárd ember haláláról. Ez nem egy Marvel film, és nem Thanos csettintget. Viszont a totális káoszhoz, államok és egészségügyi rendszerek összeomlásához ennél jóval kevesebb is elég lenne. Azt te is megéreznéd, még ha nem is halna meg pont Covidban a te környezetedben senki. Amikor nem tudnák a perforált vakbeledet kivenni pl., mert haldoklókkal lenne tele az összes, nem erre a terhelésre méretezett kórház.

Egyébként az én ismerőseim körében már így is négyen belehaltak.

2021. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

15: miért releváns ez? nem milliárdok betegedtek meg, hanem milliók.


16: jogos, az én ismerősöm is az eü. túlterheltsége miatt halt meg. De az erős túlzás, hogy a Föld lakosságának a fele meghalna (ezt nem te, hanem egy korábbi válaszoló írta, és én arra reagáltam).

2021. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza a #7 választ. A Földön 7 billió ember él." Nem, rohadtul nem él annyi, megközelítőleg se, azért javítottam, mert iszonyatosan nagy baromságot írtál. Egyébként a vitátokban nem akarok részt venni, mert nem érdekel, de azért ha valaki bármilyen számot felhoz, az legalább nagyságrendileg közelítse meg a valóságot.
2021. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
51%

18: 7,9 billió ember él a Földön, jó reggelt.


"The current world population is 7.9 billion as of August 2021 according to the most recent United Nations estimates elaborated by Worldometer. The term "World Population" refers to the human population (the total number of humans currently living) of the world."

2021. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
*Amúgy angolul a billió az a milliárd szinonimája.
2021. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!