Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy beolttattad...

Megbántad, hogy beolttattad magad?

Figyelt kérdés
Nem vitaindítónak szánt kérdés, csupán kíváncsi vagyok az egymástól független személyes tapasztalatokra, véleményekre.

2021. aug. 22. 22:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Angolul basszus, de ez egy magyar oldal!🤦
2021. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Amúgy egyszerűbb lenne belátni, hogy hülyeséget írtál, mint itt vergődni. Mert angolul meg nincs olyan, hogy billió, amit te írtál, hanem billion=milliárd.
2021. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
35%
Bocs, átszoktam az angol gondolkodásra/számolásra. Viszont az eredeti témánál maradva, ugyanaz a lényeg, hogy majdnem 8 milliárd emberhez képest 300 millió halál elenyésző.
2021. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
52%
#7-es te a covidról beszélsz, én viszont az oltásról, annak veszélytelenségéről. Olvasd el újra, hogy mit írtam, sok sikert!
2021. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
52%
Egyik kis hülye sem fogja bánni a vak cináját...egészen addig a pontig,amikor súlyos beteg lesz tőle.
2021. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
61%

25-ös 👍

Bár én nem kívánom senkinek sem őszintén szólva

2021. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
40%

26,én sem,de túl sok a hülye.Sajnos magukkal is akarnak rántani minket a vak cina szakadékba.

Amúgy túl sokan is vagyunk,sok a white trash.

Ezek a barik legalább magukat szelektálják ki.

2021. szept. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
47%

Igen 27-es.Magukkal rántanak mindenkit ha nem történik valami.Ezt nagyon jól látod

Az lesz hogy félévente mindenkinek menni kell erre a sz@rra és nem lesz soha vége pont őmiattuk de nem értik meg és ez nagyon durva.

Arról volt szó hogy 2 oltást felvesz aki akar és aztán ennyi.Ehhez képest mostmár a 3.-at is finoman belebegtették és ez csak a kezdet mert majd kell ismétló a harmadiknak is és már állítólag decemberre kész lesz külön a delta elleni oltóanyag is.Nem baj hogy közben addigra már rég lecseng az egész valószínű de még mindig erőltetnék bele az emberekbe a löttyöt.

Ez nem tűnik fel senkinek sem....Inkább nem mondok semmit

Afrikában is végigoltották annak idején az embereket és kiderült hogy sterilizáció történt oltásokba csomagolva,ennyi.

Mindegy.kár a szóért

2021. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
60%

Ja,jön a 3. "oltás",aztán a 4.,5.,6.,n,n+1...

Szép lassan meg lehet mérgezni így az embereket,a sok idiótának meg fel sem tűnik.

A tömeges oltás után lett tömeges megbetefedés is.Most is ez volt.

De hát nincs ennek semmi köze a vak cinákhoz...ja. :D :D :D

2021. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
76%

Ha tényleg beigazolódna ez a grafén oxidos dolog is,akkor azt is megmagyarázná a sok covidita pap és papnő.


Eddigi kibukott mellékhatások: Szívizomgyulladás,stroke,vérrögök.


Aztán majd jönni fog a rák,autoimmun betegség,veseelégtelenség,stb.,stb. is.

Szúrjatok,nem kell gondolkodni,állambácsi biztos jót akar,meg a fáj zer is.

2021. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!