Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom??

Mi lehet a bajom??

Figyelt kérdés
Az egész 1 órája kezdődött, mikor hazafele tartottam busszal. A buszon nagyon rosszul lettem, elsötétült minden, izzadtam, szédültem, hányingerem lett, forgott velem a világ. Azthittem ott meghalok, de komolyan. Csoda volt hogy túl éltem, most pedig hazaértem és majdnem összeestem a konyhában. Még mindig szédülök, remegek. Mi bajom lehet?
2021. aug. 23. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Pánikroham első tippre, de menj el az ügyeletre, ha más jobb ha kivizsgálod.
2021. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem valami pánik roham szerű? Csak tipp, lehet hogy tök más..
2021. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
83%
Ülj le! Igyál vizet! Majd ha tudsz, menj be az ügyeletre, ha nem hívj mentőt magadnak és az fog bevinni. Ne izgulj! Minden rendben lesz!!
2021. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy pánikroham, nemtudom, eddig sosem volt ilyen problémám. Még mindig szörnyen érzem magam, lepihenek aztán remélem jobb lesz.

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok.

2021. aug. 23. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Pánik, leesett a vérnyomásom, vércukrod ( ettél, ittál ma rendesen?) de lehet szívritmus zavar, sok minden.

Jobb lenne, ha orvos látna.

2021. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alacsony vérnyomás, vagy alacsony vércukor szint. A buszon mikor elsötétül mindent, nem sípolt a füled? Ájulásközeli állapot.


Mérj egy vérnyomást, vacsorázz valami szénhidrátdúsat (teljes kiőrlésű kenyér, zabkása, vagy jó pár gyümölcs).

2021. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tinédzser korban, olyan 20 éves korig előfordul az ilyesmi. Nem árt néhány vizsgálat, de jó eséllyel semmi extra.
2021. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5 Igen, ettem ittam is.

#6 De igen, sípolt!

2021. aug. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!