Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Regisztráltam az oltásra és...

Regisztráltam az oltásra és nem tudok időpontot foglalni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

"Ön jelenleg nem jogosult oltás időpont foglalásra!"

Ezt írja ki mindig mikor időpontot akarok foglalni. Nem akarom az oltást, de sajnos muszáj a munkám miatt és a héten el szeretném intézni.

Regisztráció után mennyit kell várni, hogy tudjak időpontot foglalni?

Esetleg volt már valaki ugyan ilyen helyzetben?



2021. aug. 24. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor regisztráltál?
2021. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 napot kellett várni. Legalábbis nálam így volt még májusban.
2021. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

"Nem akarom az oltást, de sajnos muszáj a munkám miatt"

Ha nem akarod, ne adasd be. Eü-s vagy? Tüntetést szerveznek, kiskaput keresnek, csatlakozz a több ezres táborhoz. Ne oltass, hanem szeretnél, ne érezd kényszernek.

2021. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Varni kell, nekem anno 2 het volt, de en meg akkor regisztraltam, amikor szerintem kb a legtobben, igy lassabb volt a feldolgozas.

Nem biztos, hogy ezt a heten meg el tudod intezni, de azert nezegesd.

2021. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ma regisztráltam, de megnyugodtam, hogy ha kell várni.


Pár évvel ezelőtt még nem gondoltam, hogy ha egészségügybe megyek akkor ez lesz a vége, a tüntetésről nem sokat hallottam csak annyit, hogy lesz. Édesanyámnak olyan a munkahelye, hogy megmondták neki, ha Ő és a családja nem oltatja be magát, akkor ki van rúgva, úgyhogy ők be vannak oltva Én pedig nem velük élek.

2021. aug. 24. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
#5 Még nem késő meggondolnod magad. Találsz munkahelyet bőven. Facebook, "Oltást elutasító egészségügyi dolgozók csoportja", 7,7 ezer tag.
2021. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

"7,7 ezer tag."


Vagy inkább idióta, hullajelölt !!

2021. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
#7 Mert a covidba oltás nélkül kivétel nélkül mindenki meg fog halni, igaz? Ezek szerint mielőtt az oltás megjelent, már kihalt az emberiség. #Mindmeghalunk
2021. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!