Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónapok óta tartó izomrángás?

Hónapok óta tartó izomrángás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,van itt olyan akinek hónapokig tartó izomrángása volt/van?Mitől múlt el, vagy mi okozta?


Eléggé megvisel már,kb 8 hónapja tart,testszerte jelen van.Minden vizsgálaton túl vagyok,egyik orvos se tud semmit mondani hogy mitől lehet.Neurológia fizikai vizsgálat,eng,emg,lyme,vérkép,mr,mra negatív.Magnezium,kalcium,milgamma semmit nem segített.Néha vannak jobb napok, amikor kevesebb van,de általában mindennapos.Lelkileg kikeszít,torkomban mintha gombóc vagy vatta lenne 1 hónapja, ez az érzés napközben jön elő.Termeszetesen az ALS-től félek...



2021. aug. 25. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Covidos voltál, illetve oltást kaptál?
2021. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magnéziumhiány.
2021. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki szoktad aludni magad? Nekem akkor szokott előfordulni, mikor fáradt vagyok és nem alszok többet 6-7 óránál.
2021. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam covidos,pfizert kaptam,de már előtte voltak rángásaim.Alszok eleget.Stresszre fogják,szorongásra.Stressz nem ért,szorongani meg a rángásaim miatt szorongok,mert ez nem normális.
2021. aug. 25. 15:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Magneziumot szedem.
2021. aug. 25. 15:54
 6/7 anonim válasza:
74%

Szia!

Kiderült azóta, hogy mitől vannak a rángásaid?

Nekem kb 2 hónapja tart, hirtelen jött elő és szintén az egész testemben előfordul (90% a lábamban). A torkomban szintén fura érzést érzek, mintha lenne ott valami görcs, enyhe szorító érzés.

Covidos voltam, másfél hónappal utána kezdődtek a rángások.

2022. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mizu azóta veletek? segitett valami?
jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!