Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz nem kaptam szívinfarktust?

Igaz nem kaptam szívinfarktust?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok ma otthon. Anya csak 9-re ér haza. Apa meg úgy volt, hogy szombaton, ma hallottam, hogy mondja a telefonba, külföldön dolgozik amúgy... Az ajtót nyitva hagytam a kaput nem. Emeletes a házunk a teraszra szaladtam.

Aztán hallom, hogy valaki bejött az ajtón és kiabálok, hogy ki az, valaki. Erre egy férfi szól, hogy valaki, valaki.. de nekem ismeretlen volt a hang.

Nagyon megijedtem sajnos, a szívem ezerrel dobogott, éreztem is a dobogást.

Majd mikor jött valaki megkértem nézzen rá udvaron van -e autó. Ott volt apám kocsija így megnyugodtam. Lementem és apám kinevetett, direkt változtatta meg a hangját. Abszolút nem tudtam felismerni.


Aztán még most is, ha hozzáérek a mellkasomhoz és megnyomom középen fáj a bordámnál.


Megijedtem, remélem ettől nem lett bajom. Tiszta ideg vagyok. Nem értem miért nem lehet szólni telefonon, hogy hazajövök hamarabb vagy normálisan vissza szólni, saját hangon, hogy szia edina én vagyok. Anya sose csinál ilyet, mindig kiszámítható.


Apa majd megfullt a nevetéstől...



2021. aug. 25. 18:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat Edinának hívnak engem amúgy.
2021. aug. 25. 18:34
 2/18 anonim ***** válasza:

Pontosan mit érzel most?

A másik hogy van otthon vérnyomásmérőtök?

2021. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, Edina!
2021. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Megijedtel, ennyi.
2021. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

134/86 megmértem.

Ez jó, nem?

2021. aug. 25. 18:52
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha odanyúlok fáj a bordás rész, középen a mellkasomon. És kicsit nehézkesebb a mellkasom ennyit èrzek
2021. aug. 25. 18:53
 7/18 anonim ***** válasza:

zsibbadnak a végtagjaid?


A vérnyomásod kicsit magas de nem gáz. Ha ilyen 180/120-at látnál az aggodalomra adna okot.

Pulzus mennyi lett?

2021. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
86 a pulzus
2021. aug. 25. 19:09
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem zsibbadnak a végtagjaim.
2021. aug. 25. 19:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha felkelsz és sétálsz a lakásban akkor jobb vagy rosszabb lesz az állapotod?
2021. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!