Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért idegesítenek és hangol...

Miért idegesítenek és hangol le a legtöbb ember ?

Figyelt kérdés
Sokszor jobban érzem magam egyedül. Főleg olyan emberek hangolnak le és idegesìtenek akik csak magukról beszélnek és nem érdeklik őket,hogy a másikat meghalgassák. Én mindig odafigyelek,hogy ne beszéljek sokat és megkérdezem akivel beszélek hogy hogy van vagy mivan vele. Egyszerűen felidegelnek a sokat beszélő önző emberek. Pár embert tudok elviselni.Sokszor már én érzem magam zavarba hogy nem sokat beszélek. Inkább ilyen meghallgato,kérdező,érdeklődő tipus vagyok ,de sajna a legtöbb ember nem ilyen.
2021. aug. 26. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbb ember idegesítő. Nem szeretem az embereket, ritka akit el tudok viselni.
2021. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen személyiség típúsod van és/vagy még nem találkoztál megfelelő emberekkel.


Mindenki más, teljesen okés, ha a magányt jobban szereted, nem kell mindig emberek között lenni, csak amíg jól érzed magad. A társadalmi nyomás sajnos nem ezt mondja. Olyan emberekkel, akik csak hátráltatnak, kellemetlen helyzetbe hoznak nem kell tartani a (szoros) kapcsolatot, nem kell beszélgetni csak azért, mert elvárják, hogy barátkozz, beszélgess másokkal. Egy jó barátságban vagy akár beszélgetés során is az a jó, ha egyik félnek sem megterhelő. Ha nem így érzed, akkor azt el kell engedni, majd találni fogsz olyat (vagy már találtál is), akivel öröm lesz beszélgetni.

2021. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
93%

Hajszál pontosan érzem amire gondolsz. :)

Az ember alapvetően önző, mindent a maga megelégedésére tesz. Gondolj bele, ha adakozik, azzal is saját magát jutalmazza érzelmileg, hogy tett valamit.

Amúgy mesélj, mi van veled én szívesen meghallgatlak. Én imádok hallgatni másokat, mert így magamat is jobban megismerem. (látod, még itt is itt van az önös érdek) XD

2021. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Noha az ember társas lény, bizonyos mennyiségű magányra mindenkinek szüksége van. Férfiaknak többre, nőknek kevesebbre. Ha ilyenkor is társaságban kényszerül lenni, természetes, hogy ez frusztrálja, ingerli.
2021. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!