Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek koronás vagy ez csak...

Lehetek koronás vagy ez csak megfázás?

Figyelt kérdés
Hétfőn táborba mentem és az eggyik szobatársam eleve betegen érkezett(egy buli után betegedett le de hozzá kell tennem hogy azon a napon eléggé hűvős volt) szóval nem tudom hogy koronavírus vagy csak az a probléma hogy éjszakára ki volt tárva mind két ablak (a hőmérséklet húsz fok alatt volt) mi pedig rövidnadrágba/rövidújúba aludtunk a szobában mindenki be van oltva és azok akik a szomszéd szobaba vannak csukott ablakkal aludtak és ők nem betegek (velük mindig együtt mozgunk)

2021. aug. 26. 17:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Már egy másik lány is kohog
2021. aug. 26. 18:09
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Vagy megfázás, vagy valami allergia. Ha mindenki be van oltva, főleg Te, akkor gyakorlatilag kizárt a koronavírus. Mindenki vegye fel az oltást, amit Ti helyesen megtettetek, és nem kell parázni.
2021. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én még nem vagyok beoltva szeptember elején fognak engem
2021. aug. 26. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt biztosra nem lehet megmondani. Én a biztonság kedvéért teszteltetném magam.
2021. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet covid is, oltott is simán elkaphatja. Mellesleg a delta oltottan és oltatlanul is allergia szerű megbetegedést okoz.

[link]

2021. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok újra, azaz 2/4. Így viszont indokolt lehet egy teszt. Buliban lehet legjobban össze szedni, majd tovább adni. Aki beteg volt, maradt volna otthon.
2021. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!