Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire aggódsz, ha a közeled...

Mennyire aggódsz, ha a közeledben megjelennek a náthás, beteg kollégák?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit aggódok, de nem lökdösöm odébb őket. Mo.-n ez egy kikerülhetetlen kockázat, itt még full betegen is "illik" bemenni dolgozni.
2021. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te el szoktad kapni tőlük?
2021. aug. 16. 11:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem az aggódás a legjobb szó arra, amit érzek. Inkább felidegesítenek.
2021. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Alapvetően nem zavarna, ha nem veszélyeztetné vele a nagyszülőket. Ugyanis minden nap több órát vagyok velük, így ha valaki náthás, (főleg most) akkor bizony elküldöm a környékemről, ablakot nyitok, illetve nem utazunk egy kocsiban. Amúgy míg nem volt ilyen szoros kapcsolat a nagyszülőkkel, addig nem érdekelt. Max ha beteg voltam nem mentem hozzájuk. De már nem tehetem meg, idősek, segítségre szorulnak.
2021. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én el szoktam kapni, legalábbis ami bemegy az irodába, az rajtam is átmegy. Továbbá azt is észrevettem, hogy maszkos időszakban, vagy munkanélküliként vagy ha akármi miatt nem járok annyit emberek közé, akkor évente 2 nátha, különben... akár 2-4 hetente vagyok náthás. Jó, némelyik nátha "csak" torokfájásból, duzzadt orrnyálkahártyából és tüsszögésből áll.


Sok munkáltató nem engedi el a dolgozót táppénzre, máshol, ahol fizikailag megoldható a home office, ott nem engedik összevonni azt nátha esetén....

Nem csoda, ha sokan bejárnak náthásan dolgozni.

2021. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bennem felmegy a pumpa, mert az összes betegszabimat a beteg kollégáknak köszönhetem, pedig nálunk senki nem tart puskát a fejükhöz, hogy bejöjjenek bármilyen állapotban.
2021. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os miket szoktál elkapni tőlük? Milyen betegen mész még be?
2021. aug. 16. 13:45
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Te amúgy miért kérdezel állandóan a nátháról, meg a náthás kollégákról? Már vagy fél éve folyamatosan nyomod ezt a témát.
2021. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon aggódnék. Eddig minden kollégám úgy jött oda hozzám, de ha csak 1 is megjelenni úgy a semmiből, akkor berezelnék a mentális állapotom miatt.
2021. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
#7: Megfázást okozó vírusokat. Tehát cseppfertőzéssel terjedő cuccokat, szifiliszt nyilván nem. Én semmilyen betegen nem megyek be, legfőképp azért, mert egyrészt gyenge vagyok, másrészt ha kezdődő betegséggel bemennék, akkor abból így egészen biztosan komoly betegség lesz, ellenben ha otthon maradok pihenni, akár el is múlhat estére. Szóval nem vagyok önmagam ellensége, hogy betegen járjak dolgozni.
2021. aug. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!