Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt, hogy megbántátok, hogy...

Volt, hogy megbántátok, hogy betegen munkába, suliba mentetek?

Figyelt kérdés
Mármint utólag persze

2021. aug. 30. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt igen, iskola volt, pont pénteki napra esett, gondoltam azt már kihúzom, aztán hétvégén kipihenem magam, aztán az iskolában csak rosszabbul lettem, úgy fáztam, hogy kabátban is vacogtam, ráadásul a torkom is annyira fájt, hogy alig tudtam nyelni, ezért étvágyam sem volt.


Nem sikerült hétvégén se kipihenni, mint utólag kiderült steppococcus okozta mandulagyulladásom volt, szóval az helyett, hogy már pénteken orvoshoz mentem volna vele, és hétvégén már otthon gyógyultam volna, helyette szívtam még hétfőig, mire kaptam rá antibiotikumot.


Nem érte meg :D

2021. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor már péntek előtt is szarul voltál? Mire hazaértél, gondolod a lázad egekben?
2021. aug. 30. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Este kezdett fájni a torkom, de gondoltam ennyit még kibirok, lehet ez semmi, hétvégén kipihenem, a suliba lettem rosszabbul.
2021. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta dolgozol már?
2021. aug. 30. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez kb 7-8 éve volt, azóta szerencsére egy hasmenésen kívül nem voltam beteg :D
2021. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Élettan szigorlatra 39 fokos lázzal mentem. Utána pedig tanulnom kellett volna anatómia szigorlatra is. Nem jött össze a dolog.
2021. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!