Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már öngyilkossági kísérle...

Volt már öngyilkossági kísérletetek? Megbántátok a dolgot, vagy újra fogtok próbálkozni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 16:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Volt. Megbántam. Nem azért mert néha nem akarnék meghalni, csak láttam a szeretteik arcát utána.

Soha többé, inkább szenvedek.

2019. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
*szeretteim
2019. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
miert akarsz ongyilkos lenni?
2019. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Hany eves vagy es lany vagy fiu? en 30L
2019. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell bántani azért valakit mert gondjai vannak.

Valami nálad sem stimmelhet, ha idejössz az összes kérdés alá beszologatni embereknek.

A kérdező legalább próbál segítséget kérni/rájönni mit tegyen.

2019. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Hagyjad. Ne is törődj vele. Valószínűleg neki semmi baja nincsen, és nem tudja milyen ha az ember depresszióba esik és milyen érzés. Fogalma se lesz róla. Csak ossza az észt és nevet azokon akik lelki sérültek. Igen volt. És fogok majd a közeljövőben de még nem most. Hidd el nem olyan könnyű meghalni. Aki pedig emiatt lenéz az sose fogja megtudni milyen egy olyan problémával élni aminél a halál sokkal jobb. Szánalmas az ilyen.
2019. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Vannak problémáim, de ezt a kérdést nem azért írtam ki, hogy én öngyilkos akarok lenni, hanem érdekel, hogy vannak e itt olyan emberek, akik esetleg már próbáltak öngyilkosok lenni, meg kíváncsi vagyok, hogy ki az aki esetleg újra próbálkozna.
2019. aug. 21. 17:38
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

#10

Ez elég ijesztő azért. Mármint hogy közlöd már most, hogy meg fogod próbálni még.

2019. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
nekem is volt ilyen.gondolatom de elobb utannanezte halalkozeli elmenyekbol hogy mi van ha meghalok. Hallgattam tobb ember megtapasztalasait akik azt mondtak visszatertek, hogy elmondjaj mi van utanna. Angol.nyelven a youtubon is hallgattam effeleket, azert nem mindeggy mi tortenik a szellemeddel ha meghalsz.
2019. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
hany eves vagy?
2019. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!