Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha még szorosabbra húzzák a...

Ha még szorosabbra húzzák a hurkot a nyakunk körül, mert nem vagyunk beoltva, akkor ti beadjátok a derekatokat, és vakcináztatjátok magatokat, vagy ellenálltok a végsőkig?

Figyelt kérdés

#korlátozás #vakcina #koronavírus #oltatlan bajtársak
2021. aug. 30. 18:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is nagyon elegem van már beløle, hogy mindenhonnan ez a sz*r ömlik,hogy oltass.

Oltakozik a franc. Nem érdekel a vírus, olyan mint a többi. Amióta covid van jóformán híreket sem olvasok. Minden nap eszek C- és D-vitamint, rengeteg gyümölcsöt fogyasztok, mindössze 19 éves vagyok, semmi betegségem nincs és hiszem, hogy erők tejében vagyok. Nem fogok ennyi idősen ilyen vakcinákért futkározni mert egyszerűen nem èrzem szükségét. Igen, bennem is volt olyan, hogy egye fene, regisztrálok és elmgyek. De meggondoltam magam. Egy olyan ember sincs a környezetemben, akinek komoly baja lett volna a covidtól. Statisztikát olvastam, miszerint 20 év alatt nincs olyan kockázata a betegségnek, hogy fejvesztve rohanjak a védőoltásért.


Ezek a korlátozó intézkedések pedig arról győztek meg, hogy jól döntöttem. El akarják lehetetleníteni azokat az embereket akik nem úgy táncolnak, ahogy ők fütyülnek.

Teszek rá, higyjenek idióta konteós hülyegyereknek, nem érdekel. Van egy véleményem és tartom magam annyira, hogy ezt egy hülye kártya miatt nem változtatom meg.

Tudom, hogy fáj, hogy bizony van, akinek nincs szüksége rá, de van ilyen.

Ez a vakcinázás nem több 100 éves dolog, pedig régebben is voltak járványok, hujaj még veszélyesebbek is. Kórház sem volt, gyógyszer sem volt, a higiénia sem volt a topon. Kihalt az emberiség? Nem!

2021. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

Valaki mondja már meg ,

Valaki beoltotta magát az védve van ,aki elkapta át esett rajta az védve van ,akkor ki maradt kit kell megvédeni ?

2021. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

A természetes védettség kb 30 évig véd ,ha nem egy életen át .

Covid vakcina kb 6-12 hónap .

Aki elkapta felesleges oltani, aki oltat ugyan úgy fertőz és beteg is lehet.

Nem annak kéne oltanija magát aki még nem találkozott vele és nagyon öreg vagy gyenge az immunrendszere ?

2021. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9%
Honnan jött ez a sok soros bérenc kommentelő?
2021. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%

Ahonnan a fityeszesek szoktak jönni,tudod XD

Ha valami nem tetszik akkor lehet tovább lapozni wnnyi az egész

2021. aug. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!