Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha még szorosabbra húzzák a...

Ha még szorosabbra húzzák a hurkot a nyakunk körül, mert nem vagyunk beoltva, akkor ti beadjátok a derekatokat, és vakcináztatjátok magatokat, vagy ellenálltok a végsőkig?

Figyelt kérdés

#korlátozás #vakcina #koronavírus #oltatlan bajtársak
2021. aug. 30. 18:03
A kérdező szavazást indított:
beadatom a vakcinát, ha nagyon lekorlátoznak
legyen bármilyen korlátozás, semmiképp nem vakcináztatok, "védettségi igazolvány" nélkül is mindent meg fogok tudni oldani
19 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
A legborzasztóbb amire számítok, hogy nem kapunk orvosi ellátást továbbra sem ahogy most sem, mert nem tudunk fizetni a PCR-tesztekért. A másik, hogy nem szállhatunk tömegközlekedésre. Ennél durvább mi lehet? Ez nagyon nagy szégyen a mai világban egy demokratikus, fejlett országban és remélem erről majd méltó módon megemlékeznek a történelem könyvek ahogy a náci éráról is ami akkor ugyanígy normálisnak tűnt a nácizmus támogatóinak mint most az amit most művelnek egészséges, bűntelen, ártatlan emberekkel.
2021. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó: akut beavatkozásokat megcsinálják védettségi meg pcr teszt nélkül.

Ami nem sürgős, azt nem.

Ha én meg teszem azt orvosként, hogy a betegeim érdekében is beoltatom magam, akkor miért nem várható el, hogy a beteg is megtegye ezt értem?

2021. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem, a fidesztől nem kell oltás.
2021. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem mindegy álljanak csak fejre XD

Nem kell oltás se fityesztől se mástól és ehhez tartom is magam már lassan 2 éve.Ha buszra nem szállhatok akkor taxizok nekem aztán 8 XD

Nem mindenkit lehet ám zsarolni az a büdös nagy helyzet

2021. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Vagy párom elvisz ahova kell ennyi

Otthonról tudok dolgozni szóval a munkámat sem tudják elvenni XD

Többi dolog nem érdekel mert ha nagyon kell akkor a Pcr-t is ki tudom fizetni na és ilyenkor mi van?Kisnyúl? :D

2021. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Tegyék kötelezővé, ha tényleg olyan k'rva fontos. Ja, hogy akkor a felelősséget is vállalniuk kellene? Hát ők olyat neeeem, sokkal egyszerűbb zsarolni és pánikban tartani a tájékozatlan népet. Nem tudok, és nem is vagyok hajlandó komolyan venni senkit, aki így csinál segget a szájából.
2021. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Így van 6-os szó szerint!Nézzék hülyének és kísérleti nyúlnak az anyukájukat.Szórakozzanak mással
2021. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanugy allok ehhez a kerdeshez is mint az oltashoz. Merlegelek mi a nagyobb kockazat. Nekem az oltas nagyobb kockazat mint a betegseg. Fiatal vagyok, csak megfazva vagyok evente neha. Otthon dolgozom, nem jarok hatalmas tomegbe stb.

Ha a teljes egeszsegugyet lekorlatozzak emiatt akkor is csak akkor erint ha beteg leszek es kell valami ellatas. Akkor sem keso oltatni.

Ha a megelhetesunk kerulne veszelybe azaz a csalade akkor is oltatnek inkabb.

Egyelore nincs ilyen gond. Egeszsegugyben ellatnak. Holnap maganba megyek egy kivizsgalasra mert van magan biztositasunk is. Tehat egyelore meg tudom oldani igy is.


Nem vagyok laposfold hivo meg hasonlo. Szar dolog, hogy ebbol politikai kerdes lett.

Megvallom neha kivan mar a fszom es inkabb oltatnek csak hagyjanak a picsaba de minden oltasrol vannak negativ velemenyek. Nah kinek lehet hinni?

Kinainal autoimun betegseg mert az egesz virus benne van, volt vmi cikk rola.

Pfizer relativ uj tech meg ha regota is fejlesztik. Ott van a szivizom gyulladas es tarsai.

Astra verrog.

Jahnsen mar nem tudom de arra is volt valami para.

Ruszkik se tul diplomatikusan toljak a dolgokat.

Megy a marketing haboru a cegek kozott, a politikusok pedig rajatszanak megjobban.

A sok balfasz polgar pedig aszisztal hozza. Mindket oldalrol.

2021. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Addig lesz covid amíg lesz együtt müködő ! Akkor lesz vége mikor azt mondjátok elég .Csak ne hogy túl késő legyen
2021. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy aki be akar oltani vagy rám kényszeríteni el jönne velem oltásra és alá írná ,hogy vállalja értem a felelősséget egy pár hónapos vakcina után ?
2021. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!