Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért alszok...

Szerintetek miért alszok mostanában ilyen rosszul és amikor kevesebbet alszom miért vagyok ilyen fáradékony?

Figyelt kérdés

Úgy 2-3 hete van ez az egész, hogy először is észre vettem, hogy egyre hamarabb fekszem le. Ezzel nem is lett volna gond mert azelőtt hajnal 4-5kor feküdtem mindig. Utána pár nap múlva viszont elkezd tem egyre kevesebbet aludni 4-5 órát. És az egyik pénteken olyan fáradt lettem, hogy már éjfélkor lefeküdtem, igaz az nap maszekoltam. És felkeltem sajnos ilyen hajnal 4-5 felé. És olyan álmos voltam aznap, hogy a kávé alig segített. Utána 2 nap múlva tudtam jobban aludni 7 órát kB. De utána megint elojott ez. Most 2 napja aludtam majdnem 12 órát. Xanaxnax köszönhetően. De tegnap megint lefeküdtem 1 órakor és nem tudtam aludni 5ig. És egész nap dög fáradt voltam ma megint xanax miatt tudtam 9 órát aludni. Tavaly nyáron mikor melóztam sokszor nem aludtam 4-6 óránál többet. Meg ezen a nyáron is volt egy jó pár ilyen. Mégis több nap ilyen után nem voltam olyan fáradt mint pl tegnap pedig akkor többször szedtem nyugtatót. Tegnap pl annyira fáradt voltam, mint amikor semmit nem alszok. Mégis mi bajom lehet mert már nagyon idegesít. Talán valami betegség alakul kifelé bennem remélem, hogy nem. Mivel ugye május-júniusban megkaptam a kínai vakcinát és remélem most nem az akar bennem betegséget kialakítani. Vagy talán a Covid? Mert kB 1 hete vagyok már megfázva a hétvégén volt, hogy durvábban elvolt dugulva az orrom, stb. De már kezdek is kilábalni belőle. Koffeint mostanában sokat fogyasztottam. De csak ezért amiért ilyen fáradékony vagyok. Nyugtatót azt július óta mind eddig kB csak 2-3 hetente vettem be. Július közepén volt, hogy többször bevettem. Pl campus fesztiválon mikor a sátorba alig tudtam aludni. Illetve ezen a nyáron 7 alkalommal fogyasztottam ekit . De nem mdma-s ekik voltak. És ebből 3 alkalommal 50-60 mg alatt lehetett az adag. És szerintem pont abból volt 2 olyan ami pedig mdma lett volna szerintem. 4 alkalommal szerecsendiót lassan 2 hete volt az utsó. És 3 hete valami szar kristályt aminek a lejovojen majdnem meghaltam. Befaradtam teljesen, sugárban hánytam, stb. És ezek sajnos ugye neuro és kardio toxikusak. Na meg szetbasszhattjak a boldogsághormon receptorokat. Azonban én nem szoktam depis lenne a hétköznapokban miattuk. Max a fogyasztást követő pár napban vagy 1 héten. De sajnos sok választásom nincs mert ezen kívül is rossz az életem. Mostanában mindig balszerencse ér ráadásul. Esetleg ha amiatt lehet akkor most tartok egy kicsit nagyobb szünetet. De kitudja mikor jön megint a karantén. Azt ha nem jutok megint hónapokig hozzá akkor mi lesz velem? Tehát nagyon szépen megkerém az istent, hogy ne legyen semmi bajom és, hogy ez a dolog minél előbb múljon el. És ne érjen több balszerencse és rendezodjon minél előbb az életem. Minél előbb legyen barátnőm és minél előbb eltudjak menekülni ebből a nyomor telepbol ahol élek. Kedves válaszolok szerintetek mi bajom lehet vagy ez mitől lehet? És a tanácsokat akarom kérni abban is, hogy elmenjek e 3. Oltásra és, hogy mit adassak be legközelebb?

20/F



2021. szept. 1. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Amig nem olvastam teljesen vegig a leirast, azt mondtam volna, hogy a kozeledo osz, es a rendszertelen napirend miatt vagy faradt, mert ossze-vissza, teljesen mas idopontokban fekszel le aludni.

Aztan lattam, hogy drogozol. Innentol eleg egyertelmu, hogy mi a bajod es mi okozza. Ha nem a mindenfelevel felutott drogok csesztek szet benned valamit, akkor "csak" elvonasi tuneteid vannak.

2021. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod teljesen szétcseszni az egészségedet, akkor sürgősen fordulj addiktológushoz... Egyértelműen a drog az oka.
2021. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvonási tuneteim nem hiszem, hogy lennenek. Mert tavaly osszel csak 3 het alatt ekiztem be 4-szer. Es nagyobb adagokat is vettem be. Es utana mikor jott a karanten sokkal jobban kattogtam. Mint amennyire most szoktam. Azt is azert irtam, hogy nem vagyok depis. Mivel akkor ezekszerint en ugy gondolom, hogy az eki nem csinalhatta szet annyira a szertoinint.
2021. szept. 1. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!