Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csípős ételtől gyomorszáj...

Csípős ételtől gyomorszáj fájdalom ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Eszrevettem hogy csípős ételektől elkezd fájni a gyomorszájam ami a hátba is kisugárzik. Savlekőtő nagyjábol segít rajta.

Még amit észrevettem, hogy menstruáció előtt pár nappal is jelentkezik a fájdalom, de nem tart sokáig, max fél nap, viszont akkor erősen.

Ez milyen betegség lehet?

Koszi!



2021. szept. 1. 22:45
 1/4 A kérdező kommentje:
22 N
2021. szept. 1. 22:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny a gyomrod a csípős ételekre, próbáld hanyagolni,ha csak ezek után jelentkezik a gyomorégésed. Menzesz előtt is teljesen ugyanezt az égő érzést tapasztalod?
2021. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szúró jellegű a gyomorszájnál, amúgy van amikor 3-4 hónapig nem is jelentkezik a fájdalom. Csípős ételnél vettem észre plusz menzesz előtt 2-3 nappal
2021. szept. 1. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Savtúltengés. Reflux is lehet. Menzesznél próbálj többször keveset enni, tehát ne legyél huzamosabb ideig éhes, éhgyomorral, éhes gyomorral jobban bántja a sav a gyomrot. A csípőset pedig kerüld.
2021. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!