Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kötelezhetik az oltást a...

Kötelezhetik az oltást a vészhelyzet megszüntetése után eü dolgozóknak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez legalább a harmadik ilyen kérdésed és a válasz nem fog változni... Az erre vonatkozó kormányrendeletben meg van határozva, hogy az egészségügyi dolgozóknak kötelezővé tehetnek bizonyos oltásokat. Most már a covid elleni védőoltás felvétele is ugyan úgy kötelező, mint az összes többi, ellenkező esetben az adott eüdolgozót felmentik.
2021. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez a legelső ilyen kérdésem, direkt néztem hogy feltették e már előttem de nem találtam
2021. szept. 2. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Hepa b is kötelező "békeidőben", szóval ez is azzá tehető.
2021. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak a felelősségvállalás más, mert ezért nem vállalja senki
2021. szept. 2. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Miből gondolod, hogy nem vállalja senki? Nem az utolsó oltásellenes facebook csoportból kell tájékozódni ez ügyben.
2021. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A vészhelyzet úgysem szűnik meg jó sokáig. Október 4-ig ugye adott és kétlem, hogy akkor éppen jobb lenne a helyzet, mint ma.

OV meg mindettől függetlenül amúgy is meghosszabbítgatja legalább a választásokig, jóljövés még neki pár svindlihez, akkor is ha már naponta mínusz 5 darab új fertőzött lesz.

2021. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!