Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiálló bordák és púpos háttal,...

Kiálló bordák és púpos háttal, van esély arra hogy valaha is boldog legyek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 12:55
1 2
 11/12 Fültágító válasza:
100%
Nem ártana elmenni gyógytornászhoz. Amid van azt skolozénak hívják (nem tudom magyarul a nevét, németül tanulok gyógytornásznak), de ez kezelhető. Vagy legalábbis jobb állapotba lehet hozni. Az orvosok azért nem műtenek, mert nem akkora a deformitás mértéke, hogy műteni kelljen. Csak drasztikus esetben fektetnek kés alá. Beszélj a háziorvosoddal, hogy szeretnél gyógytornára járni. Nagyon sok ilyen deformitással élő ember jár a praxisubkba. Lehet teljes életed
2021. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lenne esélyed a boldogságra szerintem, ha te magad el tudnád fogadni a tested így, és a szellemedre, a személyiségedre figyelnél, és élvezni tudnád az életet. Ha nincsenek fájdalmaid, remélem nincs, akkor megszerethet valaki, vannak emberek különböző testi fogyatékokkal, vagy előnytelen külső tulajdonságokkal és mégis megszeretheti egy másik ember és boldogan élhetnek. Szóval először szerintem figyelj önmagadra, és fogadd el ezt (amellett hogy persze tedd meg amit lehet, gyógytorna stb) találj derüt az életben, te szeresd önmagad... és igen, lehetsz boldog.
2021. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!