Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan gyógyszer ami jó...

Van olyan gyógyszer ami jó hányinger/hányás ellen?

Figyelt kérdés
Kiszemeltemmel lévő talikon eléggé stresszelek ami erős hányingert hoz elő, Kövi talin nem igen szeretnék hányni se hányingert érezni, Anyummal beszéltem ő szerinte van ilyen gyógyszer, de szeretném a ti véleményeteket is felkérni vagy esetleg segítségetek kérni hogy ha van akkor melyik hatásosabb vagy valóban van-e hányinger/hányás elleni gyógyszer! Előre köszi a válaszokat!:D

2021. szept. 3. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Deadalon.
2021. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Recept nélküli a B6 vitamin, receptre Daedalon. De...

Biztos, hogy a kiszemelted a megfelelő? Nem tudom elképzelni, hogy olyannal randizzak, akivel nem tudok felszabadult lenni. És az is zavarna, ha a partnerem nem lenne az, hanem stresszelne.

2021. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alapból sosincs hányingerem,nem vagyok stresszelős fajta..Felszabadúlt vagyok vele, és magamat adom, az útobbi talin egész végig em volt hányingerem csak a végén... És valszeg a talira stresszelek rá vagy lehet pánikbetegségem van de a kövi talin tényleg nem szeretnék hányni..
2021. szept. 3. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

A Deadalon vény nélkül kapható.

2021. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha hányingered van tőle, miért akarsz találkozni vele? 🤣

Viccet félre téve, marad a Dedalon, de ezek alapján, lehet valamilyen mentális problémád.

Ne pánikolj. Add önmagad.

A talira pedig nem rá stresszelni kell, hanem felkészülni.

2021. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ideges hányásra Cerucal nevű gyógyszert írt fel az orvos. Hatásos volt, csak végig aludtam a napot. (mellékhatás)
2021. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!