Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek meg fogok kopaszod...

Szerintetek meg fogok kopaszodni hogy ha az édesanyám is jóformán az lett?

Figyelt kérdés

Nem teljesen az de rengeteg hajat vesztett felül és oldalt. Csak azt nem tudjuk,hogy mi okozta,mert rossz körülmények között élt,csak dolgozott és dolgozott így még az se érdekelte,hogy kiderítse miért hullik. Amire elment addigra már mindegy volt,nem tudták kideríteni.

Csak tippelgethetünk,hogy mindig copfba volt,leégette a dauer,mert elmondása szerint azután kezdett hullni,rákerült valami vegyszer,vagy a női kopaszodás,ami hasonló a férfiashoz.

Apám 60 éves és egy kicsit fel ment a halántékánál,máshol nem kopasz. Anyám szüleinek meg dús haja volt,apjának 40 évesen is,szóval a családfára a dús hosszú haj a jellemző,én is ezt örököltem,(meg hát van bennünk egy kis cigány vér is),csak anyám a kivétel ezzel,hogy elvesztette a haját és félek,hogy nem-e kaptam el tőle valami rossz genetikát,belehalnék ha én is így járnék,mindig nagy és sok hajam volt,még a rövid hajat se tudom elviselni.


Úgy olvastam,hogy ha magas a tesztoszteron szint,az baj de önmagában még nem,mert van olyan hogy lehet bármilyen magas,ha nem érzékenyek rá a hajak és ez függ a génektől


2021. szept. 5. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki megkopaszodik, csak nem mindenki éri meg.
2021. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És kik azok a szerencsések akik nem?
2021. szept. 7. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Akik csak 100 évesen kopaszodnának meg, de 90 évesen meghalnak.
2021. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Menő
2021. szept. 7. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el nem a világ vége a kopaszodás. :DD Nem lehet amúgy megmondani, maximimum erős sejtéseket lehet tenni, hogy neked mi lesz a hajaddal. A családfa alapján azt mondanám, hogy kisebb az esély, hogy elveszítsd a nagy becsben tartott hajszálaid, de ez sem jelent semmit.
2021. szept. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha mindig nagy hajam volt,így ismert meg mindenki,ez a védjegyem,akkor de a világ vége. És rövid hajjal is ultra hülyén nézek ki nemhogy kopaszon.
2021. szept. 10. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nehéz, de hidd el, más le sem szarja milyen hajad van vagy hogy nézel ki. :D Persze nehéz ezt megélni, de túl lehet rajta lendülni, sokkal kevesebben vannak, akik ezt nem tudják feldolgozni, mint akik igen.
2021. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!