Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az abortusz?

Mennyire fáj az abortusz?

Figyelt kérdés
2021. szept. 6. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem még nem volt, de legjobb barátnőmnek régen igen és azt mondta hogy miután felhelyezték neki azt a tágítót akkor nagyon erősen fájt neki (sokkal erősebb volt mint egy menzesz) és úgy jött belőle a vér hogy többször is lepedőt kellett cserélni. Másik sulis ismerősömnek is volt, ő azt mondta hogy neki nem fájt annyira, tűrhető volt. Szóval személye válogatja. De még mindig sokkal jobb egy abortusz mint egy gyereket megszülni olyan helyre ahol nem lenne neki jó. Én inkább úgy élek hogy terhességnek esélye sem legyen a számomra.


25/n

Szilvi

2021. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
2021. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj..altatanak közben, semmit nem erzel belőle.. műtét után fájhat,görcsölhet a hasad
2021. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
2-es menj már innen a hülyeségeddel XD
2021. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász prof. által prezentált abortusz menet,de gondolom még arra se vetted a fáradságot hogy megnézd.
2021. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem gyógyszzerrwl tágitottak anno nem pálcával az nem fákt, szóval nekem fájdalom mentes volt, ha lamináriát használnak tágitanibaz viszont fáj
2021. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Tehát akkor leírom még egyszer más szavakkal, mert kitörölték (amire nem tudom egyébként, hogy hogy vette a bátorságot, aki kitörölte és milyen alapon), hogy véleményem szerint egy egész életen, az anya hátralévő életén keresztül tud fájni lelki értelemben az abortusz. Ez a véleményem! Aki szerint ez bármi olyat sért, amiért ezen az oldalon ilyen fajta cenzúra alkalmazását megenged magának, az legalább indokolja meg, hogy milyen alapin teszi, túl azon, hpgy egyeseknek nem tezszik ez a vélemény. Nyilván nagyon sokan nem szeretnének szembesülni azzal, hogy lehetséges pszichés következményekkel járhat az abortusz. De ne menjünk már el addig, hogy ezen az oldalon is csak egyfajta vélemény jelenhet meg.
2021. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
#7 nem mindenkinek okoz lelki fájdalmat ha kiszednek belőle egy olyan gyereket akit nem is akart...a te hozzászólásod provokáló volt
2021. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
És 12. Hétig az nem is gyerek csak egy sejtcsomó
2021. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

# 8, ez a te véleményed, az egyik és a másik dolog kapcsán is... egy vélemény, ahogy az enyém is az. Persze lehet a fixa ideád az, hovy amit te állítasz, az tény, de engedd meg akkor, hogy én is ezt gondoljam az én véleményem kapcsán, főleg hogy te egy amolyan liberális szellemű ember volnál az álláspontod szerint, akkor pedig próbálj meg legalább egy kicsit is valóban az lenni!


Egyébként a reakciód - amiben azt állítottad, hogy az én hozzászólásom provokáló volt - szerintem provokáció, ami ellenem irányult, így a szerint az attitűd szerint, amit te képviselsz ilyen értelemben, most jelentenem kéne. De én veled ellentétben következetes leszek és nem köpöm szembe a saját elveimet, így ezúttal még nem fogom jelenteni a provokációdat. Szeretném meghagyni ezt a házmester tempót a hozzád hasonlók sajnálatos attribútumaként.

2021. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!