Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szívtam fel?

Mit szívtam fel?

Figyelt kérdés
Tegnap este bementem tesóm szobájába a holmiaimért és találtam egy alufóliát benne elég kevés fehér porral. Meg akartam szagolni erre felszívtam véletlen. Gyors ki akartam fújni de beszartam a szúrós érzéstől(keményebb drogokkal még soha nem volt dolgom) aztán már folyt is le a torkomon a szar. Miközben hatott utána néztem valszeg speed volt mert 0 éhségérzet utána, kényszert éreztem tikkelésre és hogy csináljak valamit, energetikus lettem. Kinyílt a szemem aztán aludni is csak hajnalban tudtam. Ami érdekes hogy a pupillám maradt szűk. Nem volt durva a hatása (a pici adag miatt), de határozottan éreztem. Ez tegnap este volt, ma már 2x is ettem. Csak kíváncsiságból megkérdeném a hozzá értőket hogy mi lehetett, nem-e valami mosópor keveréket vittem be a testembe. Válaszokat köszi. 16/F

2021. szept. 6. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ne trollkodjál már
2021. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: Igen biztos azert irtam percekig ezt a szart hogy trollkodjakXDDDD
2021. szept. 6. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem a tesódat kérded?

Amúgy valóban nem túl életszerű.

Már az eleje sem. Mit keres a te holmid, a tesód szobájában?

2021. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vmi speednek beállított szhar. Hajnalig ennyitől nem „pörögsz”.
2021. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami dizájner pörgető szer lehetett. Hány éves a tesód? Szokott bulizni?
2021. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet h kréta volt öcsém 😄
2021. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!