Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Októberben lessz keresztszalag...

Októberben lessz keresztszalag műtétem, és iszonyatosan parázok. Valaki eltudja mondani hogyan zajlik ez és milyen kockázatok állnak fenn? Akinek volt már ilyen, ,

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia nem kell parázni -gerincbe kaptam érzéstelenitöt -majd felfektettek az ágyra -combnál elszoritják a vérkeringést -eléd raknak egy kis paravánt és semmit nem érzel -nekem jó 10 perc kellett mig eljutott a tudatomig hogy amit néha magam elött látok az az én lábam :) ugyanis a doki emelgette és mozgatta -akkor kérdeztem meg már műt ? azt mondta már 10 perce "benne van a lábamban" akkor aztán teljes megnyugvás söt egy kis képernyön még meg is mutatta "mi ujság van bent" viszont a legrosszabb az volt amikor ment kifelé az érzéstelenitő hatása -és a combomon lévő szoritó szij miatt voltak fájdalmak , nem kicsik -de kb 2 percig csak -amugy keresztszalag szakadás és porclevállás is volt -bementem ,aznap délután műtét majd a 4. napon reggel hazaengedtek -ja még egy rossz dolog van ez pedig a csapolás ,mütét után benthagynak egy csövet amin keresztül távozik a vérsavó -nekem nem sok volt de a doki a 3. napon ezt leellenörizte és egy jó vastag tűvel körbejárta a műtéti részt -itt elötte kérhetsz érzéstelenitöt is szerintem -felépülés gyogytorna otthon edzés és kb 3 honapot nem tudtam focizni -még egy dolog nem kellett kimélnem már másnap rá kellett állnom -

no para :)

és remélem olyan jó dokid fogsz ki mint én :)

2010. aug. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,mondjuk elvileg nekem felszívodott a szalag ,és pótolni kell..
2010. szept. 12. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!