Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy elakarok...

Miért van az hogy elakarok menni dolgozni mondjuk egy munkahelyre és már azon görcsölök hogy be kell menni egy portán ellenőrzésen! Stressz? Depresszió? Esetleg pánik betegség?

Figyelt kérdés
Nemrég egy munka végett egy gyárba kellet volna mennem és ugye volt ellenőrzés...És olyan pánik kapott el hogy hánytam stb...Nem tudtam bemenni alkoholt fogyasztok de akkor nem...A szondától nem volt miért félnem...Mégis olyan roham meg hányás kapott el hogy nem emberi.. 10 éve nincs kapcsolatom de ezt úgy értem hogy szex sem..Lehet az? Barátaim nincsenek? Megbolondultam volna? Sokan kérdezik miért? De munkával nem lett volna gond...De maga hogy egy rendszeren át kell mennem gyomor gyomorgörcs kapott el és bepánikoltam... És hánytam... De ha egy sima boltba kell menni bepániklolok... Hasmenés és hányinger kap el... Ez betegség?

2021. szept. 9. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem konkrét ok miatt lehet. Általános pánikbetegség. Orvos.
2021. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és hozzá tenném hogy sokan mondták hogy "munka undor" de direkt nem kapok rohamot meg nem fogok hányni amikor akarok...Akarnám én csak ezek miatt nem sikerül.....
2021. szept. 9. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az 1.írja, ez nem normális..
2021. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!