Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt màr ilyen valakinek?

Volt màr ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

Most kèrtem időpontot bőrgyógyàszhoz viszont megszeretnèm kèrdezni hogy másnàl is volt e ilyen.

Nàlam màsodjàra jött ki.

Elsőnek grilleztem ès arra gondoltam hogy a karomat kicsit megègette mivel kialakult egy Rózsaszín pàr cm hosszú folt, de a folt hiànyos nemtudom èrtitek e. Ez aztàn àtalakult barna szàrazsàggà utàna kentem magàtól eltünt.

Most is ez van barna ès szàraz.


2021. szept. 9. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha csak kicsit ersz hozzá forro dolgokhoz, akkor ilyen lesz, igen. En forro talcahoz, tepsihez, vasalohoz ertem hozza, es mindig lett egy elhalt borreteg (holyagosodas nelkul) ami bebarnult, de nem sebesedett ki, es egyszercsak leesett. Maradt utana heg, de szinte mar el is halvanyult mimdegyik teljesen, en nem rohangaltam vele borgyogyaszhoz,de ha az teged megnyugtat, menj.
2021. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!