Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen dolgok azok, amiket...

Milyen dolgok azok, amiket utáltál/utálsz, de a fizikai egészségednek jót tesz?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Sport
2021. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Szinte abszolút nem kívánnám a zöldségeket, gyümölcsöket, több, mint 10 éve nevelem rá magam, hogy egyem, mára napi 2-3-szor eszem őket, de például ma egyszer sem. :D De szerencsére tényleg ez a ritkább ma már.


A sport sem mindig esik jól, se a rá fordított idő sem maga a mozgás. Viszont azokban az időszakokban, amikor heti 3-5 óra sport jön össze, akkor azt veszem észre, már kívánja a testem, egyfajta gyenge függőség vagy mi. :D

Ha a munka + suli miatt heti 1-1,5 órányi mozgás jön össze, akkor az tényleg nyűg, de heti 3-5-nél átesem valami holtponton és kívánja a testem.

2021. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy percet sem sportolnék, és egy falat zöldséget nem ennék, ha nem számítana. Az a baj, hogy számít.
2021. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%

Súlyzózás. Muszáj, mert csak így tudok súlyt tartani és arányosan tartani a testem, csak utálom csinálni a gyakorlatokat :D

Illetve régebben a fogmosást utáltam de rájöttem, hogy a mentolos fogkrémmel van bajom, mióta másikat használok, nem érzem problémásnak.

2021. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!