Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van sok embernek erős,...

Miért van sok embernek erős, szúrós szaga?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok emberen éreztem ezt. Először azt hittem, hogy valami parfümöt érzek, mert nőknél éreztem, de rájöttem, hogy nem, férfiaknál is ugyanúgy jelen van, sőt tegnap már egy 20-on pár éves srácon is éreztem. Nem csak én vagyok ezzel így, már több emberrel is beszéltem aki ugyanígy érzi, de senki nem tudta meg hogy ez mitől van. Szóval nem az én orrom a rossz. Régen ilyet sosem éreztem, tavasz óta van ez. Ez mitől van? Minek érzem a szagát?

2021. szept. 12. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Kézfertőtlenítő? A legtöbbje elég büdös.
2021. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Úgy érzem, mintha ők lélegeznék ezt ki. Mikor valaki felém fordulva beszél, akkor szoktam érezni.
2021. szept. 12. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Lehet elkaptad a kovidot tünetmentesen, és megváltozott később a szaglásod.
2021. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beléptek a : " Nefürgyéle " csoportba.
2021. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg izzadság lesz, vagy szájszag, ha feléd fordulnak a beszéd közben érzed.
2021. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Posztcovid...
2021. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!