Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ez a súly a 12 éves...

Normális ez a súly a 12 éves gyerekemnél?

Figyelt kérdés
163cm magas, 52kg, de nagyon vékony. Ez hogy lehetséges? Nem betegesen, de az átlagnál vékonyabb és mégis ilyen súlya van, mitől lehet?

2021. szept. 12. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Ez nagyon fura
Ez teljesen normális
20 szavazat
 1/7 vantel ***** válasza:
85%
12 éves 165 cm inkább magas.
2021. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi a bajod ezzel a testmagassággal és súllyal.

Mi az, hogy ez hogy lehetséges? Nekem van egy olyan osztálytársam 15 éves, maximum 150 cm és 40 kiló. Egy másik, 175 cm, 70 kiló. Mindketten lányok, mindezek ellenére senki nem megy oda megcsodálni őket.

2021. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező azt nem érti hogy normál a gyerek súlya, de soványnak látja.
2021. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy ő normális és nem az osztálytársai. A többi osztálytársa van, hogy magasabb és mégis könnyebb, pedig azok közepes testarányuak.
2021. szept. 12. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, az az egeszséges, aki "vékony", de nehéz. Abban van csont és izom.

Aki vekony csontú és plöttyedt, az vagy könnyű, vagy már dagadtnak is néz ki.

2021. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy ezzel a súllyal 12 évesen olyan betegesen vékonynak nézne ki. Ne haragudj, kérdező, de szerintem te most olyan problémát látsz, ami nincs. Egyébként egy felnőtt és egy gyerek teste sem ugyanolyan, felnőtt nő ilyen paraméterekkel valóban vékonyka, de egy gyereknek ez teljesen rendben van. Majd lesz melle, feneke, csípője, akkor magára szed egy kicsit jó eséllyel.
2021. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 12és fél éves, 170cm, 40kg. És most kezdett nyúlni. Sajnos sokat betegeskedett kisebb korában, de már túl van a gondokon. Tehát nem gondolom hogy a te gyermeked sovány.
2021. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!