Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fül-orr-gégészeten visszanőtt...

Fül-orr-gégészeten visszanőtt mandulát, illetve orrsövényferdülést meg tudnak állapítani úgy, hogy csak belenéznek a számba/orromba?

Figyelt kérdés

Tehát hogy nem nyúlkálnak meg öklendeztetnek minden sz*rral, csak simán kitátom a szám és belenéznek, illetve az orromba is ugyanígy?

Azért kérdezem mert jó eséllyel a kettő közül van valamelyik nekem (vagy mindkettő), de csak az érdekelne egyelőre hogy a kettő közül van-e valamelyik, mást nem akarok, emellett viszont pánikbeteg vagyok és ezen felül fóbiás mértékig rettegek a hányástól/öklendezéstől, így ha nem megy a dolog sima "belenézéssel", akkor inkább el sem megyek.



2021. szept. 14. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orrodba csak szondával lát bele, amikor a szádba néz, akkor le kell hogy nyomja a nyelvgyököt.

Szóval nem.

2021. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem megyek el, köszönöm a választ!
2021. szept. 14. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Az orrba úgy néznek bele,hogy kicsit széthúzzák az orrlyukadat.Nem vészes,nem is kellemetlen.

Ha a torkod nézik,le kell nyomni a nyelved azzal a fém spatulával,nem elég ha csak kitátod a szádat.

Ha szükség van rá,kihúzzák a nyelved és letolják a gégetükröt a torkodig.Ez kicsit kellemetlen,ettől sokan öklendeznek.

Alapvizsgálat a gégészeten.

2021. szept. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Fül-Orr-Gégészeten engem is mindig meg öklendeztetnek.Nem bírom én sem ha a torkomban nyúlkálnak.De nem szólnak érte,úgyhogy megyek ha muszály.Nagyra kitátom a számat,jól kinyújtom a nyelvem és ÁÁÁ-t mondok.Ha lát mindent a doki,általában nem nyomja le a torkomig azt a fém spatulát.Szerintem menj el te is a vizsgálatra.
2021. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!