Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg olyan veszélyes a...

Tényleg olyan veszélyes a Covid? Érdekelne a Covid rettegők véleménye, a csatolt link alapján.(Lent kifejtem.)

Figyelt kérdés

Kérlek, ha csak annyit tudsz hozzáfűzni, hogy a kamu az oldal, kamu a cikk, ne fáraszd magad. Nem tudom bizonyítani, hogy igaz, ahogy ti se a "hivatalos statisztikákról", szóval jatsszunk el a gondolattal, hogy valós.

Ha ez így van, akkor a regisztrált fertőzőtteknek több, mint ötszöröse esett át covidon a valóságban, hisz oltás nélkül is van antiteste. Ez a szám még magasabb, hisz azok, akik hivatalosan nem estek át (de igen, csak nem tudtak róla), de oltottak, azok nem nem szerepelnek benne, ahogy azok se, akik szintén átestek, de még régebben, tehát a méréskor már nem volt antitestük.

Vagyis a Covid mortalitása messze nem 2-3%, hanem kb.0,5% még úgy is, hogy mindenkit covid halottnak számolnak, ha abban halt meg, ha nem.

Tudom, nem magyar kutatás, de mivel nincs külön lengyel covid, ez nem releváns. Természetesen a rettegett post covid érintettség is módosul 5%-ról 1 alá. Szóval így is annyira veszélyesnek tűnik, hogy érdemes még messze nem bizonyított löttyöket magatokba oltatni?

[link]



2021. szept. 17. 20:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen felesleges a lötty így van!
2021. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 Molettimado ***** válasza:
21%
1:mi van te virolúgus?
2021. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 Molettimado ***** válasza:
19%
gödény hülyeségét sikerült betnaulni látom.
2021. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
#2-3! Érdemben is hozzá tudsz szólni esetleg a témához?
2021. szept. 17. 20:37
 5/43 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy tud XD
2021. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Molettimado ***** válasza:
21%
4 és 5 miért ti mit tudtok hozzászolni???? Semmit csak hisztizni tudtok meg a hülységet betanulni.
2021. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
#6! Egyelek meg, én tettem fel a kérdést, ott a hozzászólásom. Nem feltételezem, hogy tudsz olvasni, de nyugodtan kérj meg valakit, biztos szívesen felolvassa neked 😉
2021. szept. 17. 21:48
 8/43 Molettimado ***** válasza:
5%
7 egyem a szíved nem oktassál ki engem és minősítgess mert nem dagonyáztunk eggyütt a Rudasban jól van? Egyébként is arra reagáltam hogy a vakcina egy lötty mert a vírus tagadók és szkeptikusak ezt fujják mert könnyebb a sarlatánok hülyeségét elhinni. Értelmezd már mire reagátam te nagy ész.
2021. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
#8! Na jó, haladj tovább, nem kíváncsi itt rád senki. Nincs mit értelmeznem, mert a 20-as IQ-dal sajnos nem tudok érdemben vitatkozni.Keress szintednek megfelelő kérdést, van itt bőven. Amit írtál, az reakciónak se nevezhető.
2021. szept. 17. 22:00
 10/43 Molettimado ***** válasza:
10%
9 nekem te ne pofázz. Ott vagyok és azt írok amit akarok. Majd pont te fogsz engem kioktatni te agyalágyult. Mégis kinek képzeled te magad te üres fejű.
2021. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!