Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt segít a...

Mennyi idő alatt segít a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy 1,5-2 évig lesz fent, de mennyi idő után látható változás?
2021. szept. 19. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen állapotban vannak a fogaid, van akinek már 1-2 hónap után látszódik, de az esetek többségében ez egy folyamat. Nem fogod észrevenni magadon két hét után hogy már szép, mert folyamatosan javul.


Persze mint mondtam nem mindegy az alap állapot és hogy mennyire kell hozzányúlni.

2021. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 évig volt fenn. 1 év után még csúnyák voltak, de mivel szépen lassan változtak, ezért nem volt annyira észrevehető számomra, mintha semmi nem történt volna. Aztán mire a második évhez értünk már majdnem tökéletesek voltak, nem is emlékesztem már rá milyen volt csacskán. 2-3 év között nem nagy változás volt már, csak tartották őket a helyükön, hogy rögzüljenek.

Mivel neked 1,5-2 évet mondtak, szerintem nagy változás lesz már 6-12 hónap között.

2021. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem annyira nem vészes, egy kis rés van, de mégis zavaró. Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 19. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mar az elso heten latvanyos volt a valtozas, de vegleges formajat mar kb az 5. honapra elertek a fogaim, osszesen 2,5 evet volt fent a keszulek, a tervezett 1 ev helyett :D

Mar nem emlekszem mi is volt a baj, talan a harapasomat is kellett picit korrigalni, de a fogaim tenyleg jol neztek ki viszonylag rovid ido alatt.

2021. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!