Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval kapcsolatban...

Fogszabályzóval kapcsolatban valaki segít?

Figyelt kérdés
Kb 5 hónapja van fogszabályzóm. A leghátsó brekett egyszer leesett, de azt vissza ragasztották, és minden rendbe volt. Viszont a legutolsó alkalom után amikor fogorvosnál voltam, még aznap leesett ugyanaz, és szerencsésen el is hagytam... következő alkalommal fizetnem kell majd azért hogy megcsinálják?
2020. jan. 4. 11:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Ahova én járok, ott nem kellett fizetnem, pedig már több alkalommal is leesett és olyan is volt, hogy elhagytam. Viszont az egyik ismerősömnek ki kellett.(másik fogszabályzásra járunk.) Szóval szerintem ez fogszabályzós függő valamilyen szinten.
2020. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nagyon sokáig volt fogszabályzóm, de egyszer sem esett le. Az mi, hogy leghátsó? Mert van a gyűrűs tubus, ami körbeveszi az egyik nagyörlőt és ebben van az ív vége beledugva. Ezt elég nehéz lenne elhagyni. De van a sima tubus is, ami olyan, mint egy bracket. Na, azt azért el tudom képzelni, hogy el lehet hagyni.
2020. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
18 év alatt gondolom nem kell fizetni, felette pedig jellemzően ha leesik, akkor fizetni kell 5-10.000Ft-ot. Ha még aznap leesett, akkor elég bénán ragaszthatták fel. Nekem 1 éve fenn van és még semelyik sem esett le, pedig eszek keményet is rendesen, rágózom stb...
2020. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!