Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a gondom? (többi lent)

Mi lehet a gondom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Először is kijelenteném, hogy nincsen annyira időm elmenni orvoshoz magánügyi okok miatt, tudom, hogy az orvos tudná igazán megmondani, pontos diagnózist felállítani és amint megtehetem egyből ezen leszek.


A tüneteim: Már egy 13 napja elkezdett fájdogálni a fejem, az elején az egész fejem, mindenhol, pulzáló fájdalommal. Később ez enyhült és már csak a fejem egyik oldalán éreztem a fájdalmat, de hirtelen lázam is lett emellé.

Pár nap alatt ez még inkább enyhült, és már csak egy ilyen égető érzést érzek a fejem jobb oldalán, de a szemem köré fókuszálódva.

Pár dolog ami még hasznos lehet:

- Amikor lehajolok nyomó érzést érzek a fejem jobb oldalán, ahol az égető érzést is érzem.

- Napról napra enyhül, az elején még napi 4-5 fájdalomcsillapítóval is szenvedtem, ma már hál isten akár kibírom az egész napot gyógyszer nélkül, de persze ha dolgom van biztonság kedvéért beveszek egyet.

- Reggelente olyan mintha erősebben érezném, de egy rövid időn belül ez enyhül.

- A lázam is lecsillapodott már.

- A jobb oldali orrnyílásomnál olyan furcsa dugulást érzek, mintha el lenne dugulva kicsit mélyebben. ( de kapok rajta át levegőt, talán egy ér van begyulladva, persze laikus vagyok sajnos )

- A vérnyomásom és a pulzusom tökéletesen a normálisba esik, a látásommal semmi gond, nem szédülök.


Bármilyen elképzelésért, hogy mi lehet a gondom nagyon hálás lennék, esetleg ha egyéb információra lenne szüksége bárkinek azt is szívesen megadom.



2021. szept. 19. 13:50
 1/4 anonim válasza:
100%

homloküreg/arcüreggyulladás.

Kamillás gőzölés, orrspray.

2021. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha netán a kamilla nem lenne elég:

Diapulmon inhalációs csepp


[link]


Természetesen csak akkor, ha nincs lázad.

Remélem elegendő folyadékot viszel be, mivel a kevés folyadék is okozhat fejfájást. Ezt csak megemlítettem.

2021. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, jobban vagy már?
2021. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szépen köszönöm az első válaszolónak, még rosszul voltam egy hétig amire eltudtam menni orvoshoz és valóban arcüreg és orrüreg gyulladásom volt, antibiotikum kúrát javasolt ami egy héten belül teljesen elmulasztotta a gondjaimat, amik már lassan 29 napig tartottak. Köszönöm szépen a segítséget!
2021. okt. 2. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!