Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hozzáérsz az ánuszodhoz...

Hozzáérsz az ánuszodhoz fürdés/tusolás közben?

Figyelt kérdés
Tudom, furcsa kérdés, azonban felvetődött a párom és köztem, és teljesen más véleményen vagyunk. Számomra természetes, hogy azt a területet is ugyanúgy megtisztítom, mint a testem többi részét, ő viszont kellemetlennek érezné, és szerinte a legtöbb ember hasonló véleményen van.

2021. szept. 19. 18:27
A kérdező szavazást indított:
Hozzáérek, nem tartom kellemetlennek.
Sosem érnék hozzá, kifejezetten kellemetlennek/undorítónak tartom.
35 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Más hogy hogy teszi tisztába akkor?
2021. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Nem írod komolyan, hogy a szart nem mossa le magáról rendesen? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2021. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2: Egyrészt az már rég rossz, ha fürdéskor akarod lemosni magadról a sz@rt (WC papír és nedves törlőkendő?), másrészt csak azt mondtam, hogy konkrétan ahhoz a ponthoz nem ér hozzá, körülötte megmossa normálisan.
2021. szept. 19. 18:35
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Én semmimhez nem szoktam hozzáérni. Borzalmas lenne. Kicsit körbelocsolom magam a vízzel azt jóvanazúgy'.
2021. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

Komolyan le kell írni, hogy mikroszkopikus szinten értettem? De tényleg? Nevezzem meg a konkrét baktériumtípusukat is, amik nagy részét csak megfelelő folyó víz alatt és erre használatos készítménnyel lehet hatékonyan, valóban eltávolítani? De most ezeket a készítményeket, hatóanyagokat is vezessem le? De komolyan?


XDDDDDDDDDDDDDDD

2021. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
4-es! Ez a beszéd! XDDDDDDDDDDDDDDDDD
2021. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
A párodon kívül minden ember normálisan fürdik, és bizony ott is megmossa.
2021. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Jó, jót röhögtem ezen... DE valójában sajnálatos és semmiképpen nem bántásként fejeztem ki magam, csak nagyot röhögtem ezen azér...


Tehát, én azt javaslom, meséld el neki, hogy mi a helyzet, rosszul tudta, nem tanította meg senki neki, nem gondolt erre, nincsenek önálló gondolatai, bízzon benned és próbálja innentől megmosni.


Esetleg mosd meg neki te. Ha máshogy nem megy. Nem kizárt, hogy valami érdekes, ritka fóbiája van. Akkor ez nem vicc, ez szomorú és segítséget érdemel, igényel.

2021. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Ne fürgyé le.
2021. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Mennyire kell igénytelennek lenni ahhoz hogy valaki ne tisztítsa meg az ánuszát 🤮

Kíváncsi lennék, a párod férfi vagy nő.

2021. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!